Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy megy egy eljegyzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy megy egy eljegyzés?

Figyelt kérdés
Kettesben szeretném a párommal,egy romantikus helyen. De gyűrűt hogy szokták? Csak neki vegyek vagy magamnak is? Ugyan olyat vagy lehet másfajta is? Írjatok tapasztalatokat légyszi!
2009. júl. 5. 12:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt,hogy elvitt a férjem egy étterembe,és az aperitif közben adta oda a gyűrűt.


Csak nekem vett gyűrűt,magának nem,kis vékony,egyköves kis gyűrű.Vannak akik rögtön kettőt vesznek,és azt viszik esküvőre is,de én is jobbnak tartom így,mert így az esküvői gyűrűt már ketten választottuk ki.

2009. júl. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
...amúgy ha kettőt veszel,akkor az egyforma szokott lenni
2009. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha megteheted akkor vegyél egy szép gyűrűt neki, és azzal kérd meg a kezét. Utána meg együtt menjetek el, és nézettek karikagyűrűt, ami már lesz mindkettőtöknek, és természetesen az már egyforma legyen.

Így a lánynak lesz kettő gyűrűje, a férfinak egy.


Én igy csináltam. Jó volt együtt menni és válogatni a gyűrűk közül. Ez olyan amit át kell élni.

2009. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!

Ha a pénz a döntö, akkor leirom, hogy a lánykérős gyűrűt, én 13.800 ft-ért vettem (fél éve), a közös gyűrű meg 80-90 volt darabja. Tehát mindegy volt az a plussz pénz azért a gyűrűért. Persze gondolkodtam rajt, hogy kell-e, de amikor láttam, hogy mennyire boldog, és örül neki, akkor rájöttem, hogy azért a kis pénzért bőven megérte.

2009. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Énis úgy tervezem hogy veszek egy kis gyűrűt valami szépet,aztán azzal eljegyzem később pedig közösen vesszük a gyűrűt! Várok még tapasztalatokat!
2009. júl. 5. 16:10
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok,és nálunk először apuéktól kérte meg a kezem a párom,aztán másnap mentünk el gyűrűket venni,és amikor kiválasztottuk a gyűrűket,utána mondta az ékszerésznek,hogy kísérőgyűrűt szeretne még venni nekem:-)

így nálunk is nekem kettő van neki egy:-)

2009. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Abban valaki tudna segíteni,hogy lehetne romantikusan átadni? Ha csak úgy odaadom tök snassz. Egy tóhoz szeretném elvinni,és ott akarnám valahogy odaadni neki. Ötletek?
2009. júl. 5. 17:25
 8/30 A kérdező kommentje:
senki?
2009. júl. 5. 19:03
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Én segítek szívesen. Hol laktok? Mert gondolom a közelben szeretnéd megkérni a kezét? Vagy esetleg elutaznátok valahova? Ha igen, akkor milyen messze?

Ezek ismeretében, igyekszem segíteni.

2009. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
A hely már megvan,csak az átadás módjában kéne egy kis ötlet! Hogy hogy lehetne romantikusan átadni!
2009. júl. 5. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!