Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy ha a fiú megkéri a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha a fiú megkéri a lányt meglepetésszerűen, akkor uténa csinálhatnak eljegyzési partit? de ha már tudják a rokonok a hírt, akkor a parti csak egy parti?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 29. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
attol mert tudjäk a rokonok,utäna nyugodtan küldhettek szét meghivot,eljegyzés partyra.ugyanilyen az esküvö is vagy nem?:D:D.attol mert tudjäk az emberek hogy nösülsz vagy férjhez mész,attol ugyanugy mindenki izgul éS elmennek az esküvödre...az eljegyzés party kb ilyen:D:D.tehät elötte ha megkéred a kedvesed kezéT vagy a tiedet,nem tudom läny vagy e vagy fiu:),akkor utäna lazän lehet party ugyis hogy mär tudja a nép.pusziiii
2008. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan csináljatok eljegyzési partit, ez egy gesztus, meg persze ezzel fejezitek ki a család örömét. Hiszen az esküvő után is van lagzi, pedig nyilván a rokonok tudják hogy esküvő van.
2008. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy csak egy parti! Mivel akkor ünneplitek az eljegyzést, az bizony egy eljegyzési parti!!! Esetleg előre megvette a gyűrűt is a meglepi lánykérésre? Ha igen, az se baj. Ha nem, akkor a partin húzhatjátok fel a gyűrűt. Ha van már előre gyűrű is, akkor pedig egyszerűen csak ünnepeljetek! Gondolj bele, a szülinapodat is tudják előre, mégis minden évben van szülinapi partid ;)
2008. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát de nem mindenki tudja... gondolom nem csak rokonokból áll a party :) persze, ez így szokás!
2008. máj. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lány vagyok...és mondta a barátom,hogy az éven szeretne eljegyezni...és itt olvastam,hogy úgy szokás,hogy a partin húzzuk fela gyűrűket...de ha ő egyszer csak megkéri a kezem..és nem értettem így...:)
2008. máj. 4. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!