Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A férfi akit szeretek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi akit szeretek már többször elvált. Igy is hozzámennétek? Lehet, hogy velem se sikerül neki? (gyereke nincs, nekem se)

Figyelt kérdés
Az 1. felesége elhagyta őt mert beleszeretett egy másik férfiba( A felség szerint nagyon keveset tudtak a munka miatt együtt lenni)A 2. feleségét igazán sose szerette csak az első feelségét. Mikor megismerkedtünk akkoriban vált a 2. felségétől. Közel 2 év eltelt azóta és megemlítette a házasságot.
2009. júl. 12. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Én is a harmadik felesége vagyok a férjemnek, a második feleségétől van egy felnőtt fia. Mi már 17 éve házasok vagyunk, és a közös fiunk is 14 éves. Szóval az semmit nem jelent, hogy már kétszer elvált. Lehet, hogy te vagy az igazi. :)
2009. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Hányszor teszed még fel a kérdést? :)


Én hiszek az emberek változásában és abban,hogy mindennek két /vagy akár több/ oldala van.

Simán igent mondanék neki, ha szeretem és úgy érzem, ő is engem...

Sok boldogságot! :)

2009. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%

Biztos vannak valóban olyan "szélsőséges" esetek mikor olyan emberekkel ismerkedik meg aki hűtlen, vagy hazudozó és átvágja, elhagyják,vagy ilyesmi. De én azt mondom hogy minden két emberen múlik, és a 3 válás azért magáért beszél.

De hagyatkozz az érzékeidre. Az első gondolat a legjobb, mikor még nem mondod rá magadban hogy: igeeeen, de....

2009. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
A szíved szerint dönts, ne az alapján, mit mondanak mások. Ha szeretitek egymást, nem számít, hányszor vált el, meg miért.
2009. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
+.felesége vagyok a férjemnek,nekem Ő az első!Gyereke nem volt,5 éves házasok leszünk és januárra várjuk a 3. babánkat!Ja és 17 évvel idősebb nálam:)Szeretem és ez a lényeg!Attól még nem rosszabb vagy kevesebb mert már volt nős!Az mindenképpen jó,hogy nem ment el a kedve a házasságtól és Veled újra megpróbálná a sok csalódás ellenére!Biztosan szeret!!!
2009. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
3.felesége....utolsó voltam:)
2009. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem még mindig az elsőt szereti. Ti is válnátok szerintem, én nem házasodnák, mert nem szeretnék válni.
2009. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
2 év után meg egyébként se házasodnék, főleg olyannal aki már kétszer elvált.
2009. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Kérdés, hogy biztos vagy-e benne, hogy elfelejtette, kiheverte az elsőt?

Ha igen, akkor hajrá.

Ha gyanús, akkor inkább ne szaporítsd a válásai számát...

2009. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk a fordítottja történt. Én váltam el kétszer, de a harmadik férjemben fel sem merült, hogy ezt nekem rója fel. Minden további nélkül lehet a ti esetetetkben is egy nagyon jó házasságot remélni. Vannak, akiknek csak harmadszorra sikerül. Önmagában ez semmit nem jelent.
2009. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!