Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lehetséges e, hogy a nő arany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges e, hogy a nő arany karika gyűrűt visel, a férfi pedig ezüstöt?

Figyelt kérdés

A férfiak inkább az ezüstöt kedvelik, míg a nők az aranyat.

Ha két fiatal eljegyzésre esküvőre adja a fejét, akkor milyen gyűrűt vásároljanak?

Mert úgy tudom hogy legtöbb esetbe gyűrű párok vannak, amikor is egyforma mintázatú gyűrűt hord mind két fél, esetleg a különbség annyi, hogy a nőnek lehet még kő a gyűrűjébe.

De van e olyan amikor az a nőnek arany a férfinek meg ezüst színű a gyűrűje?


Mit gondoltok?


2009. júl. 21. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia nekünk is így van mert nálunk a ffiak nem hordhatnak aranyat. Jobb helyeken simán megcsinálják.
2009. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt megoldottuk...fehérarany gyűrűt vettünk. Mindkettőnknek nagyon tetszik:)
2009. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam a fehéraranyra, de az drágább nem?
2009. júl. 21. 14:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az az igazi, ha egyformák a gyűrűk. A jegygyűrű az összetartozást hivatott szimbolizálni, ezért szerintem fontos, hogy egyforma legyen a méretétől eltekintve. A jegygyűrű másik szimbóluma a végtelenség: ezt a mindenhol egyforma,minta és kő nélküli karikagyűrű kör alakja jelképezi. Ha köves a gyűrű, akkor megszakad a "örök" szimbóluma, ami szerintem nem jó. A jegygyűrű nem pusztán egy ékszer a többi közül, többletjelentése van.


Amúgy persze, az ékszerész olyat csinál, amilyet kértek, erre nincs semmilyen szabály. Ha benneteket nem zavar, hogy nem egyforma, akkor nem gond természetesen, én csak leírtam a véleményemet.


Egyébként sok boldogságot! :)

2009. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
szerintem a jegygyűrű akkor igazán jegygyűrű ha aranyból van és egyforma mert ha nem egyforma anyagból van akk olyan mintha nem is egy pár lennétek
2009. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a fehéraranyra voksolok, szerintem ha ez a problémátok akkor vegyetek két fehérarany gyűrűt. Én is azt vallom, mint az előttem szólók, szerintem a jegygyűrűknek egyformának kell lennie. A fehérarany bár drágább, mint a sima arany, de nem sokkal. Szerintem mindenképp megéri, mint különféle gyűrűket hordani :)
2009. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk fehérarany a gyűrűnk, de egyáltalán nem volt drágább, mint a sima.
2009. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!