Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért ciki még a mai világban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki még a mai világban, ha az eljegyzést a nő kezdeményezi?

Figyelt kérdés

2012. aug. 25. 10:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Mert ennek hagyománya van, az emberi kultúrában az is hozzátartozik a főrfi nemi szerephez, hogy ő kéri meg a nőt. Egyébként az állatvilágban is így van, a hím udvarol, a nőstény pedig eldönti, hogy elfogadja-e.
2012. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%
A férfi hordja a nadrágot és a nő a szoknyát.
2012. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem, hogyha a férfiak teljesen elnőiesedtek, akkor ez viszont miért tilos?
2012. aug. 25. 10:45
 4/26 anonim ***** válasza:
71%

Az a baj, hogy a mai modern európai kultúrában annyira összemosódtak a nemi szerepek, hogy legalább ezt a pár "klasszikus" feladatot igyekezzünk megtartani.


Ne kérd férjül a párodat, az olyan megalázó egy férfi számára!

2012. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%

Mert szánalmas az a nő, aki kierőszakolja a házasságot és jóformán megkéri a párja kezét. Igaz, hogy EGYES férfiak nem feltétlen a bevett nemi szerepek szerint élnek, de ez nem jelenti azt, hogy a nőnek át kell változni férfivá. Aztán megy a nyafi, hogy nem úgy tekint rá a férje, mint egy nőre.. A nő csak fogja be és várjon türelmesen arra, hogy megkérjék a kezét. Azt sem értem, minek ezt ennyire erőltetni. Mi az, hogy ha nem vesz el, nem is gondolja komolyan és nem is szeret? Dehogynem! A papír semmit sem jelent egy rakat kiadáson és papírmunkán kívül. Ha addig papír nélkül is boldogak voltak, minek erőltetni??

20N

2012. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Szerintem 5 év "járás" után tényleg illene a kapcsolat szintjét tovább emelni.
2012. aug. 25. 12:24
 7/26 anonim ***** válasza:
62%

Ettől nem lesz magasztosabb, értékesebb a kapcsolat.

"Illik". És ha nem következik be, ott kell hagyni? Mint valami duzzogó gyerek, ha nem kapja meg a kiszemelt játékot??

20N

2012. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
észrevettétek, manapság mennyien hisztiznek a jegygyűrűért itt az oldalon? :)
2012. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
59%
Nem ciki, de én soha nem tenném, mert így nem akarnék férjhez menni
2012. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
63%
Nem elvetetni akarom magam, hanem férjhez menni. Ez nagy különbség.
2012. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!