Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elszúrtuk az eljegyzésünket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtuk az eljegyzésünket?

Figyelt kérdés

Párom megkérte a kezem nemrégiben, csak úgy spontán a szobájában (gyűrű is volt). Igent mondtam, de szóltam, akkor most felkeressük a szülőket, és mindenkinek szólunk (senkinek nem jelentette be). Anyukám az első néhány nap jól viselte, aztán iszonyatos viták voltak abból, hogy ezt nem így kellett volna, nem ezek a szokások. hogy a viták lanyhuljanak, végülis szerveztünk egy vacsorát, ahol a párom a két szülőpár előtt apukámtól IS megkérte a kezem, de erre meg anyukám azt mondta, könnyű volt úgy igent mondania apunak, hogy már az ujjunkon volt a gyűrű.

Tényleg ennyire elszúrtuk? Hogyan kellett volna? Nem akartam megbántani ezzel sem aput, sem anyut, és a felhőtlen boldogságból lelkiismeretfurdalás lett.


2008. máj. 19. 15:04
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
aszondod, majd az idő...?
2008. aug. 13. 12:21
 22/22 anonim ***** válasza:
92%

nem rontottatok el semmit.

már írtam máshol, régen úgy volt, hogy a fiú APJA (gyámja, idős rokona) kérte meg a lány APJÁTÓL a lány kezét. Megbeszélték, a fiú miből fogja eltartani a lányt (200 pengő fix-szel az ember könnyen viccel).


De ma már (ha nem a szülők tartanának el) 2 felnőtt, kereső ember tervezi az életét.


Mit gondol anyád, apádnak van döntési joga????


Sok boldogságot!

2009. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!