Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha nagyobb gyűrűt veszek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyobb gyűrűt veszek, mint amekkora a páromnak kell, akkor azt más ékszerésznél összébb lehet húzni?

Figyelt kérdés
Lánykérésről van szó, az interneten találtam egy nagyon szép gyűrűt és a lakhelyem közelében nincs szaküzletük. Nem akarok velük ide-oda postázgatni az én számlámra, ezért érdekelne, hogy ha rendelek egy aranygyűrűt és nem találom el a méretet, akkor azt más ékszerész méretre tudja alakítani nekem?

2012. nov. 27. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Persze ! Ajánlom hogy egy már meglévö gyürüt mérj le ami passzol hogy megspórold a hercehurcát az átalakitással.
2012. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

cérna az ujja köré és kinyomtatsz gyűrűméreteket ábrázoló oldalról mércét,és megméred

de inkább 1-el nagyobb mint kidebb,bevetetni könnyebb

2012. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen! Igen, próbálok minél jobban beletrafálni, olvastam pár "trükköt", hogy hogyan lehet lemérni, de őszintén megmondva félek, hogy álmában felébred, amikor körbetekerem az ujját.

Azt akarom, hogy még csak ne is sejtse, hogy készülök erre, mert az mindent elrontana. Elég emlékezetes lesz maga az alkalom, így a gyűrű ára csak a töredékét teszi ki alkalom leszervezéséhez szükséges költségeknek. És mivel már lassan minden meg lett vásárolva, szervezve, kibérelve, lefoglalva ezért nagyon nem szeretném, hogy rájöjjön a dologra.

2012. nov. 27. 14:58
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Miért nem együtt veszitek meg? Akkor legalább tuti az ő stílusa lesz.
2012. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az előbb említettem, hogy meglepetés lesz. A hivatalos eljegyzéshez a karikagyűrűt természetesen együtt fogjuk kiválasztani, ez egy köves gyűrű "csak".
2012. nov. 27. 15:05
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Be tudják szűkíteni,csak ne nagyon cirádásat válasz.

esetleg ha megmutatod milyeneket nézel,akkor rá tudjuk mondani hogy igen,ezt biztosan be tudják roncsolás nélkül.


Nem hord gyűrűt? vigyázz,jobb és bal kézen nem egyformák az ujjak.

2012. nov. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Erről lenne szó: [link]
2012. nov. 27. 15:33
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Akármelyik ékszerész szűkíti/tágítja ha kell kb 1000 ft-ért, de vigyázz, hogy ne legyen túlságosan kicsi/nagy mert nem tudnak rajta sokat változtatni.

Mire készülsz? :) Elég jól hangzik, hogy kibérelve/megvásárolva...

Arra ügyelj, hogy hord-e aranyat mert manapság sokan a fehérarany mellett esküdnek.

2012. nov. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Nagyonszép:)

Végre egy férfi aki nem csicsás gusztustalan gyűrűt néz ki óriás kővel.

Ez szűkithető-bővithető,de inkább 1-el nagyobb legyen,inkább lötyögjön mint ne tudd ráhúzni az ujjára miután igent mond:)

2012. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán be lehet szűkíttetni. Az enyém is nagyobb lett, tökéletesen megcsinálták, pedig sok apró kő van benne. A karikagyűrűket most csináltattuk, ott voltam én is, levették a méretet, mégis mikor mentünk érte kicsit szűknek éreztem. Tehát teljesen mindegy ott van-e a lány, akkor is előfordulhat, hogy éppen jó, másnap meg pl melegtől kicsit bedagad az ujja és máris szűkebb. Max.2-3ezerért szűkítik-tágítják, csak egy jó ötvös kell hozzá.
2012. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!