Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyeztem a barátnőm de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyeztem a barátnőm de gondolkodási időt kért! Miért?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 12:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem felejtős a lány, bocsi, de ezt kell mondanom! Ha lánykéréskor nem ugrik a nyakadba, akkor mégis milyen lesz az a bizonyos "igen"? "Hát, Józsi, az van, hogy meghánytam-vetettem, és oké, rendben, igen." - ez milyen már? Rossz kimondani vagy elfogadni, de valószínűleg ő nem akarja ezt az egészet. Neked meg olyasvalaki kell, akinek ha felteszed a Kérdést, ezerszer és sikítva mondja az igent, és összevissza csókol. (Vö.: ő elutazott Amerikába.) Nincs ennek így értelme...
2012. dec. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, hogy csak megijedt, mert fiatalnak érzi még magát ilyen kötöttséghez. Nem ásnám el egyből ezt a dolgot, mert vannak megfontoltabb emberek.

28/N

2012. dec. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
háááááát igen arra számítottam hogy a nyakamba ugrik és azt mondja hogy iiiiiiigeeeen!
2012. dec. 20. 12:19
 14/27 anonim ***** válasza:
40%
Elég ideje vagytok együtt ahhoz h el tudja dönteni elsőre, le akarja veled élni az életét vagy sem.. Ne haragudj meg,de szerintem a csaj nem szeret téged,ha szeretne akkor gondolkodás nélkül igent mondana.
2012. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
78%
Jajmár! Én is kértem anno gondolkodási időt a férjemtől. Sőt mondtam is neki, hogy nem szeretnék esküvőt még. Mondjuk bennem volt annyi, hogy adtam rá magyarázatot. Egyetemre jártam, szüleimnél laktunk, nem kerestem jól..stbstb. Aztán persze beláttam, hogy ha szeretjük egymást, akkor ezek mind másodlagosak. Kb 1hét után mondtam neki, hogy rendben, szervezzük az esküvőt. Azóta eltelt 7év és boldogok vagyunk. Nem kell rögtön arra gondolni, hogy nem szeret, nem akar veled élni. Megfontolt, átgondolja. Én is ilyen vagyok. Nem csak olyan lányok vannak, akik elsírják magukat egy lánykérésnél, meg egy esküvői ruha láttán...
2012. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell rögtön rosszra gondolni..De!

Miért ne kérdezd meg,hogy miért kell gondolkodnia 6 év után.Nem tini lány már....

2012. dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
agyilag kb 17 éves
2012. dec. 20. 14:30
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért akarod elvenni, ha agyilag 17? Házasodni felnőtt emberek szoktak. Agyilag is felnőttek.
2012. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Amíg nem mond igent, addig te se mondd, hogy eljegyezted. Legfeljebb azt, hogy próbálkoztál vele, csak nem jött össze (egyelőre). Valószínűleg nem veled képzeli el az életét. Bár én akkor a helyében egyből véget is vetettem volna a kapcsolatnak. Ha valakit szeretek, és közös jövőt tervezek vele, gondolkodás nélkül igent mondok. Ha egy percig is el kéne gondolkodnom rajta, akkor ott valami nem stimmel, és az már később sem fog, magyarul nincs értelme folytatni egy olyan kapcsolatot, aminek nincs jövője.
2012. dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
83%

Akkor leírom, én hogy látom felnőtt női szemmel. A házasság komoly dolog, főleg ha nem a "legfeljebb elválunk" szemlélettel akar belemenni az ember. Nem derül ki a szavaidból, korábban beszéltetek-e a dologról, vagy teljesen váratlanul érte, de gondolom, te is gondolkodtál előtte, hogy megkérd-e a kezét, akár hónapokig is, akkor nem helyes elvárnod tőle, hogy ugyanebben egy másodperc alatt döntsön.


Tudom, hogy a filmekből a nyakbaborulós-sírós jellege jön le az egésznek, és lassan már az számít természetellenesnek, ha az ember alaposan átgondolja ezt a döntést, de van egy olyan érzésem, hogy a rögtön nyakbaborulós lányok nagy részének csak az a fontos, hogy elvegye valaki, és lehessen villogni a barátnők előtt, hogy gyűrű van az ujján. Ez a lány szeret téged annyira, hogy komolyan elgondolkodik a dolgon (TÉGED szeret, nem az esküvő gondolatát), szerintem becsüld meg.

2012. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!