Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális, hogy 8 év együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 8 év együttlét (abból fél év együttélés) után még nem kért meg? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok kenődve. Úgy érzem, ebből már semmi sem lesz, hogy nem gondolja velem komolyan.

A párom 28 éves, én 22 leszek.

Sokat gondolkodom a kapcsolatunk sorsán mostanában. Nagyon jól tudja, hogy várom a kérdést, és hogy esküvőt nem szeretnék, mert pénzkidobásnak tartom, mégsem teszi meg!

Nagyon szeretem őt, eddig kitartottam mellette, de úgy érzem hasztalan, amit csinálok és nem vesz komolyan, bár azt mondja. Sok srác járna velem az egyetemről, de én mégis Ő rá várok. Elbizonytalanodtam



2013. jan. 25. 15:45
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
86%
Fúú,mekkora probléma! Nekem úgy tűnik az a lényeg,hogy megkérjék a kezed,hogy ezt a párod teszi-e vagy más,az már neked mindegy! Esküvőt se akarsz,akkor minek erőlködjön a lánykéréssel? Láthatóan utána jártál már,hogy milyen esélyeid vannak másnál...ezért sem értem miért a pasidtól vársz gyűrűt? :-)
2013. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
87%

Te nem akarsz házasságot, mert pénzkidobásnak tartod, de azért elvárod, hogy megkérje a kezed, mert vágysz erre a tapasztalatra, hogy megéld. Ő meg lehet vágyna a házasságra, hogy megélje, te meg nem akarod és ezért akkor ő is feleslegesnek érzi, hogy megkérje a kezed.

Amúgy meg az esküvőért nem kell fizetni. Házasulandó felek plusz 2 tanú, aki lehet 2 dolgozó a hivatalból és már meg is van a házasság. És akkor van értelme a lánykérésnek is.

Meg azt mondod, hogy a gyerekekre fordítanád inkább a pénzt. Lehet a párod is így van vele, hogy a gyűrűre, a virágcsokorra, a pezsgőre és a drága vacsorára költött pénzt inkább a gyerekekre költené.

Meg milyen lánykérés az, hogy drágám, hozzám jössz feleségül, úgy hogy tudja, hogy nem akarsz házasodni? Érted már az ellentétet???

2013. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Minden olyan nő aki vágyik arra h megkérjék dögöljön meg? vagy mi?

Miért olyan nagy baj ha szeretném?

Na mert hány olyan pár él együtt, akik jegyben járnak, de nem csinálnak esküvőt, mert mondjuk nincs pénzük rá? Erre nem gondoltatok még?

2013. jan. 25. 16:09
 14/39 anonim ***** válasza:
89%

Attól, hogy nincs rá pénzük, nem biztos, hogy nem is akarnak? Te pedig eleve tudod, hogy nem akarsz. Érted?

Akik pedig eljegyezték egymást, nyilván azért tették, mert egyszer szeretnének összeházasodni, csak nem volt még rá módjuk.

Akik meg nem szeretnének, azok meg élnek egymással csak úgy, élettársként. De nem is várnak a nagy kérdésre, mert nem akarnak összeházasodni. Érted?

2013. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy meg most őszintén, mire kérjen meg?

Ha egy férfi megkéri egy nő kezét, akkor az azt jelenti, hogy feleségül akarja venni. De te kijelentetted, hogy nem akarsz hozzámenni. Akkor tényleg, mire kérjen meg?

És ha megkérne, akkor mit mondanál? Mit válaszolnál erre a kérdésre, hogy hozzám jössz feleségül? Na, de tényleg! Ütnéd egyik szavaddal a másikat vagy szimplán szegény képébe vágnád, hogy nem?

Azért nem kér meg, mert nincs mire megkérjen!

2013. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
80%

Két dolog:

1. Attól mert nem kéri meg a kezed, még gondolhatja komolyan a veled való kapcsolatot

2. Ha nem akarsz esküvőt, akkor minek kérje meg a kezed? Jegyben járni max 1évig érdemes, de az hogy pl 10.évig csak a menyasszonya az sokkal rosszabb.

2013. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
88%
Átgondoltad már, hogy hogy zajlik egy átlagos lánykérés? Pasi előveszi a gyűrűt, és megkérdezi, hogy: "Hozzám jössz feleségül" vagy "Leszel a feleségem". Erre te mit válaszolnál? Nem, mert nem akarok esküvőt, de a gyűrű jöhet. Hát fura lenne. SZtem kár volt neki mondanod ezt az esküvő témát, mert tényleg, ahogy írták lehet nagyon olcsón, vagy akár ingyen is (?) összeházasodni, két tanú, és kész. Akkor még a gyűrű sokkal drágább... lehet, hogy azt hiszi azt is pénzkidobásnak tartanád.
2013. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
79%
Nem telik rá sem kifogás ha komolyan gondolod. Hétköznap önkormányzatba összelehet házasodni ingyen. Akkor egy fillérbe nem került igaz nem is habos babos esküvő.
2013. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
81%
Lehet úgy értelmezte, hogy ha nem akarsz esküvőt, akkor egy lánykérés mit számít? Végülis azért kérik meg valaki kezét, hogy aztán szervezhessék az esküvőt és házasodjanak, de te ezt nem akarod...bár nekem polgári esküvőm akkor is lenne az nem is kerül szinte semmibe de mindegy. És mivel bizonytalanodtál el? Hogy van -e így értelme a kapcsolatnak? Mert szerintem mindegy hogy +- egy gyűrű ha szeretitek egymást ugyan az a kapcsolat csak úgy elmondhatod hogy háááá van egy gyűrűm bi bi. Gondolom nem ez a legnagyobb problémád de mivel csak ennyit tudok rólad azért leírom : Bár nekem lenne ez a legnagyobb problémám az életemben :D
2013. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem akarsz házasodni, akkor mi a fenére kérjen meg???

"Fogadd ezt a gyűrűt kedvesem, hadd du*jalak tovább felelősség mentesen!"

Ha nem akarsz felelősségteljes kapcsolatot, csak együtt járni, akkor semmi házassághoz kapcsolódó dolgot ne akarj, mert értelme nincs.

Probléma volt, nincs! Szívesen!


24N

2013. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!