Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Normális, hogy 8 év együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 8 év együttlét (abból fél év együttélés) után még nem kért meg? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok kenődve. Úgy érzem, ebből már semmi sem lesz, hogy nem gondolja velem komolyan.

A párom 28 éves, én 22 leszek.

Sokat gondolkodom a kapcsolatunk sorsán mostanában. Nagyon jól tudja, hogy várom a kérdést, és hogy esküvőt nem szeretnék, mert pénzkidobásnak tartom, mégsem teszi meg!

Nagyon szeretem őt, eddig kitartottam mellette, de úgy érzem hasztalan, amit csinálok és nem vesz komolyan, bár azt mondja. Sok srác járna velem az egyetemről, de én mégis Ő rá várok. Elbizonytalanodtam



2013. jan. 25. 15:45
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
84%
Én is csak azt tudom írni mint a többiek.Te megmondtad neki hogy nem akarsz esküvőt mert ...stb erre most fel vagy háborodva hogy miért nem kéri meg a kezedet.Miért is kéne eljegyezni téged ha nem akarsz esküvőt?Annélkül semmi értelme nincs,de szerintem te is az a kategória vagy akinek csak az a lényeg hogy gyűrű legyen az ujján.
2013. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
47%

Én nem értelek.

Vágysz valamire, és mégsem.

2013. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
81%

A kérdező csak fel akar vágni, hogy megkérték a kezét. Ennyi a történet, nem több. Hogy legyen mit mutogatni az osztálytársaknak, szülőknek, tágabb családnak, haveri körnek.

Vagány dolog, semmi több.

2013. jan. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell megdögleni, de marha önző vagy.

Ki van nyalva a feneked, 8 éve van melletted egy társ, de neked ez sem jó, kitalálsz valami barom kifogást, csak hogy ne legyél boldog.

Ezt hívják mártírkodásnak.

És mit terveztél, hány százezres gyűrűvel kérje meg a kezed? Azt már nem költenéd a gyerekedre?

Vagy kérjen meg egy 1000 Ft-os ezüstgyűrűvel?

De hát akkor csak annyit érsz neki?


Nőj fel, és még ne szaporodj.

2013. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
60%
És mi fog változni, ha megkéri a kezed és lesz egy plusz gyűrűd? Sajnálattal közlöm, hogy semmmiii! Ha most boldogok vagytok ezután is azok lesztek, ha nem vagytok boldogok azután se lesztek. A gyűrű nem garancia, hogy jó apa/férj lesz, vagy, hogy nem fog megcsalni.
2013. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
68%

Tudja,hogy nem akarsz esküvőt.

Akkor mit akarsz? Kérjen meg,hogy nemet mondhass,hogy eldicsekedhess vele?!

Te tipikusan az vagy,aki nem hiszi el,hogy kellhet valakinek.

Nem lesz ennek jó vége!!

20N

2013. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
85%

No,akkor én leszek az,aki szembemegy a forgalommal vagyis: megértem miért szeretnéd azt,ha megkérnék a kezed.

Egyik barátnőm is hasonló szituációban van: 5 éve együtt,ott már kisbaba is van és régebben együtt élnek. Ő is gyakran mondogatja nekem,hogy milyen rosszul esik neki az,hogy mást pár hónap elteltével eljegyeznek,őt meg nem.

Szerintem neked a gesztus hiányzik,hogy eléd álljon és a szemedbe mondja azt,hogy szeretlek és veled szeretném leélni az életem. Esetleg a gyűrűn keresztül "tudassa" a külvilággal,hogy nem vagy szabad préda. Így (számomra) benne van a pakliban az,hogy meghagyja magának a kiskaput arra,hogy se szó,se beszéd lelépjen,hiszen nem ígért neked semmit. Persze ezt ne vedd úgy,hogy a párod így gondolkodik,de nekem akkor is ez jön le. Amúgy én 100 évig is lennék menyasszony,mert tennék rá ki mit gondol ez ügyben. Igenis minden nőnek jól esik a gesztus,hogy "hivatalosan" is felvállalják.

De szerintem is amiatt lehet ez,hogy kijelentetted: nem szeretnél esküvőt,ezért tartja feleslegesnek az eljegyzést,mert lehet úgy gondolja,hogy akkor ez sem olyan fontos neked. Ha szeretitek egymást,emiatt nem szakítanék.

2013. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
37%
Kosz toroltetted a valaszom leirom meg egyszer.Ti ilyen nok meg annyira sem tartjatok magatokat hogy hazassagban szuljetek.A ferfi nem hule minek is venne el ha hazassagon kivul egyut elhet veled orokke szulsz neki Igy az eskuvo hazassag felesleges lessz szamukra es nem torik magukat.Tudod mindig azt kapod ami neked jar.Ha nem ragaszkodsz semmihez es konnyen adsz akkor nem is kapsz tisztelet.A hazassag szimbolum a buszkeseg a masikra a nyilvanos vallalas a tisztelet szimboluma egy igeret hogy komolyan vesszuk a nasikat.ha ez neked nem kell nem is fogod megkapni ne is vard el.Szulj nyugodtan aztan ne ess hanyat ha lecserel konnyen hiszen meg a felesege sem vagy.
2013. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
80%
Na nem mint ha ma a feleségeket nem cserélnék le könnyen.....lásd csak a GYK-t
2013. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

#28:

Látszik,hogy nem a szövegértelmezés az erősséged.

A kérdező nem akar házasodni,de a párja a világ szemete,hogy emiatt nem kéri meg.

Tök infantilis!!

2013. jan. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!