Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lányok! Az eljegyzésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az eljegyzésnek bizonyára mind nagyon örülünk, de nem fêltek a legénybúcsútól?

Figyelt kérdés
Bármennyire is hűséges mégis a haverok rendezik vagy legalábbis közrejátszanak, a hulye felfogás hogy utolsó alkalom egy nőre stb..
2013. aug. 21. 19:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2013. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%

Nem, ez sokszor csak a filmekben van túlzásba víve. Általában annyira leisszák magukat, hogy úgyse állna fel nekik...

Te ismered a párod, az enyém és a haverjai nem csinálnak k.vás legénybúcsút. Fesztiálosat, többnaposat, leivósat igen. Aztán bűzlenek a bagótól meg a piától.

2013. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha ilyen miatt félnék, akkor nem akarnék hozzámenni.
2013. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ha valaki megcsalástól fél annak házasodnia kellene, pár napon belül nem túl jó alap.
2013. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
98%
Az én férjem a legénybúcsúján a haverjaival a tóhoz mentek ki, és a sárga földig leitták magukat.. Később láttam az ott készült fényképeket, és jókat nevettem, mert arra sem emlékeztek hogy került az egyik képre egy rendőr aki átkarolva dalolgat velük együtt..:) A képeken a férjem is látszik, hogy egy fát ölelgetve aludt...Volt is másnap fejfájás...:)
2013. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%

Nem féltem, mondjuk a férjem eleve kikötötte, hogy nő nélküli legénybúcsút akar :D Ellenben más adott izgulni valót: március 14.-én volt a legénybúcsúja egy sörházban Budapest másik végén. Mivel ugye inni készültek, bkv-val ment. Nos, aznap kezdődött az az iszonyú hóesés, úgyhogy matt részegen jött haza, a bkv egy bizonyos megállón túl nem járt, autó annyira sem, így a hóesésben gyalogolt haza, halálra aggódtam magam... De azt mondta, a kutya hidegtől kijózanodott :D


Szerintem bízz meg benne, a legénybúcsú nem a szexre való :)

2013. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%
Nem félek. A filmekben vannak olyan legénybúcsúk. Itt általában csak jól berúgnak és ennyi.
2013. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
22%
A férjem volt egy csajos legénybucsún, ahová hívtak egy csajt, mondta, hogy volt is valami.
2013. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

1. Olyan férfinak nem mondok igent, akinél az esküvő előtti napon (vagy úgy egyáltalán bármikor) attól kell tartani, hogy megcsal.


2. Olyan férfinak sem mondok igent, akinek a haverjai hülyesége előrébbvaló nálam. Semmi gondom vele, ha egy-egy kocsmázás után vagy akár a legénybúcsúján betéved egy sztriptíz bárba, én is voltam már vele kíváncsiságból. Azzal van baj, ha nem csak nézi hanem hozzá is nyúl. Nézni bármit lehet felőlem. Akinek pedig nincs elég bátorsága a(z esetlegesen) túlzásokba eső táncoslányra azt mondani, hogy nem, olyanhoz nem megyek hozzá. Akinek "cikibb" az a barátai előtt, hogy csak a leendő feleségével él nemi életet/csak hozzá közeledik intim módon, mint az, hogy azt mondja, hogy" ne is haragudj de nem nyalogatok tejszínhabot egy táncoslány segglyukáról", az hülyegyerek, nem pedig felnőtt ember. Még egyszer mondom: táncolni felőlem az ölében is táncolhat, de aki az egyebektől nem tudja türtőztetni magát, az nem felnőtt, házasságra kész ember.


3. Nem mondok igent egy olyan férfinak, akinek nem az volt az utolsó alkalom egy nőre, mielőtt komoly kapcsolatba lépett velem...

2013. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%

Az én párom eddig csak olyan legénybúcsún volt, ahol volt sztiptíznő, és MINDEGYIK vőlegény a tánc után elvonult a nővel egy szobába...

Hozzáteszem, hogy a párom barátai teljesen normális férfiak (-nak tűnnek...), 8 vagy 9 ilyen legénybúcsú volt.


A párom azt mondta nekem, hogy neki nem kell ilyen legénybúcsú, és betartotta, tényleg nem volt neki.

2013. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!