Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak, hogy nem vágyom drága lánykérésre?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ismer annyira, ha megkéri a kezed tudja azt milyen lenne a megfelelő. Ne mondj semmit.
2013. szept. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a recept: ha néztek egy filmet és akkor ott eljegyzés van, felhozod a dolgot, hogy te nem vágysz drága eljegyzésre és minden bizonnyal veszi majd a lapot.
2013. szept. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szoktatok beszélni a témáról, és egy ilyen alkalommal egyszerűen közlöd, hogy "de meg is nyúvasztalak, ha egy vagyont költesz a gyűrűre." Felfogja, nevettek egyet, és kész. Kétlem, hogy az ilyesmi tabutéma kell, hogy legyen egy olyan kapcsolatban, ahol már házasságot terveznek. Habár... sokan még azelőtt szülnek, mielőtt "mernének" beszélni a jövőbeli terveikről. De ez már más tészta. :)
2013. szept. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Őőő, beszélgessetek a témáról?
2013. szept. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
H eljuttok oda, hogy megkri a kezed, akkor csak ismer annyira nem?
2013. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"H eljuttok oda, hogy megkri a kezed, akkor csak ismer annyira nem?"


Hát nem feltétlenül. A GYIK-et olvasva is elég egyértelmű, hogy sok fiú nem a barátnője igényeihez próbálja igazítani, hanem az amerikai filmekhez meg a GYIK-es olvasók véleményéhez. Mondjuk ezeknek szerintem se kéne még házasodni.

2013. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor szóba került (a húga eljegyzése kapcsán) - bár még igencsak messze vagyunk tőle - egyszerűen megjegyeztem, hogy milyen jó lenne, ha mondjuk egyik túra közben, csak úgy megkérné a kezem. Igazi meglepi, amire tuti nem számítok, meg hozzánk illőbb. :) Aztán majd kiderül.
2013. szept. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én elmondtam akkor, amikor egyik barátnőmet a pasija indiában egy tengerparton kérte meg a pasija. A barátom teljesen odavolt, hogy ez mennyire jó, én pedig mondtam, hogy én nem örülnék neki, mert sokkal fontosabb, hogy meghitt legyen, mnthogy ezren lássanak és a nagy csinnadratta. Sőt, amikor kérdezte, hogy mi a különbség a jeggyűrű és az eljegyzési gyűrű között, akkor úgy mondtam el, hogy az eljegyzési gyűrűnek az a lényege, hogy minél jobban csillogjon, az az, amiről a facebookra töltenek fel képeket, meg a csajok a barátnőiknek dicsekednek. A jeggyűrű pedig az összetartozást szimbolizálja és az ember egy életen át viseli. Ezen jót nevettünk, és megegyeztünk, hogy nekem nem lesz facebook-gyűrűm...
2013. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!