Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzesi gyuruvel szeretnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzesi gyuruvel szeretnem meglepni a kedvesemet. Milyen legyen?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 21:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Én egy háromszínű aranybol készült karikagyűrűt kaptam,a közepében minta van a belső oldalába pedig a dátum és a párom neve van gravírozva,a páromnak is olyan van csak neki az én nevem van bele gravírozva.Kaptam mellé kísérőgyűrűt is ami egy szép köves gyűrű h.kék kővel körülette apró pici fehér kövekkel körbe rakva.Úgy tudta levenni a méretet hogy titokban felpróbálta a gyűrűimet hogy tudjon viszonyítani,és nagyon tetszik.Szerintem ha ismered a párodat akkor te is vedd le a méretet és válassz olyat ami mind a kettőtöknek tetszene,ha akarod egyszerre megveheted a karika és kísérő gyűrűt,vagy csak veszel neki egy szép köves gyűrűt,de ha bemész egy ékszerüzletbe akkor ott fognak neked segíteni,csak szólj hogy eljegyzési gyűrűt szeretnél venni és máris kiterítik előtted a kínálatot.Karikagyűrűt vegyél szerintem mert azt te is tudod viselni és mivel egyforma ez is az összetartozást szimbolizálja,köves gyűrűt akkor szoktak venni ha nem egy éven belül lesz az esküvő,így utólag a pár együtt szokta kiválasztani a karikát az esküvő előtt pár hónappal.Én májusban kaptam a gyűrűket és augusztusba lesz az esküvönk,sok boldogságot kívánok nektek.


Ui:Válassz olyat ami nagyon tetszik neked,hidd el a barátnőd annyira boldog és meghatott lesz,hogy biztos nem azt fogja nézni mekkora és milyen,hanem a szándékot és mindig úgy fogja látni hogy a legszebb gyűrű a világon,mert tőled kapta szerelemből!

2008. júl. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

egyenlore koves gyurut szeretnek, a karika majd kesobb. en is ezustre gondoltam, tudom, hogy azt szereti (piros vagy kek kovel).

egyszer mikor nem latta felprobaltam a gyuruit es kb. a kisujjam kozepeig jon fel ,ugyhogy viszonyitas nekem is van :D

sajnos a moderator atirta a kerdest. arra lettem volna kivancsi, hogy ki milyet kapott esetleg milyennek orulne?

(amugy biztos nem lesz kellemetlen meglepetes, tudom, hogy nagyon szeretne)

koszonon a valaszokat, kerem irjatok meg.

2008. júl. 4. 07:58
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Itt írta vki, hogy mindenképp arany legyen. Ez nem igaz. Vedd figyelembe, mit szeret a barátnőd. Én pl. kifejezettem nem kedvelem az aranyat, ezüst párti vagyok. Bár itt bejön a képbe a fehérarany, ami végülis ellentmond annak, amit az első mondatokban írtam. :)

A legfontosabb, hogy a barátnőd ízlése szerinti gyűrűt vegyél. Ha ő a szerény, egyszerű dolgokat szeretni, ne állíts oda egy batár nagy kövű valamivel. Amúgy meg bármilyet is adsz neki, és örül, hogy megkéred a kezét, kizárt, hogy a gyűrűn problémázni fog! :)

2008. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
én egy fehérarany gyűrűt kaptam, nagyon pici gyémánttal a közepén. amolyan klasszikus darab, kicsit egyedivé téve (a kiemelés megoldása miatt). nekem tökéletes! nem is kellene másmilyen.
2008. júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézegessetek gyűrűket kirakatokban és figyeld, milyen tipusú tetszik neki. Ha esetleg elfogadható az ára, menj vissza és vedd meg. Egyébként szerintem nagyon romantikus, ha együtt választjátok ki. Most, hogy jobban belegondoltam, ha fiú lennék, így csinálnám:

A karikagyűrűvel egy étteremben megkérném a lány kezét és a kisérőgyűrűt együtt venném meg vele. Szerintem a köves eljegyzési gyűrű amerikai divat, a magyar lányok a karikagyűrűnek örülnek (először), majd egy közösen kiválasztott csodaszép gyűrűnek :) Sok boldogságot! Vannak még romantikus lovagok! ;)

2008. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
86%
hát, lehet, hogy ezzel egyedül vagyok, de én karikagyűrűnek nem örülnék annyira. az eljegyzési gyűrű (ha már megteremtődött ez a divat is), legyen másmilyen.
2008. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én azt tudnám tanácsolni, hogy olyan gyűrűt válassz, ami illik hozzá! Pl. ha csak fehéraranyat hord, azt vegyél, ha aranyat, akkor azt, ha ezüstöt akkor azt. Az arany nem mutat szépen úgy a kezén, ha mellette ezüst van! Remélem segítettem. Mondjuk az ezüsthöz jó a fehérarany!
2008. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
95%

nem olvastam végig a hozzá szolásokat.


nagyon függ szokástol. mindenhol ez másképp van érdemes erröl a pároddal beszélni.

van ahol egy gyürüt (általában köveset) kap a menyasszonny és majd csak az esküvön jönnek a karika gyürük. aztán valahol mindhárom és valahol csak karika gyürü.

éz sokban függ a pénztárcátol is, hogy mikor lesz az esküvö stb... ha jóba vagy anyóssal és nem pletykás akkor kérdezd meg öt, és ugye kell úgy is a gyürü méret is, vagy egy testvért.


én mondtam a páromnak ha megkéri a kezem az csak gyámánt kövessel lehet. (igaz én már voltam házas és ha mégegyszer erre vetemednék akkor már gyémántot akarok)

de ez pénztárc függö nagyon. ha megteheted mindenképpe gyémánt kövest vagyél és a karikát meg kiválasztjátok együtt.

2008. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, nehéz választani. Nálunk a köv. volt a szitu: elkemntünk közösen kiválasztani az eljegyzésre, de nem azt kaptam nagy meglepetésemre. Az én gyűrűm úgy néz ki, hogy az egyik fele fehárarany, a másik pedig szimpla arany fehérköves berakással. :) Gyűnyürű!
2008. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia !Itt mindenki arról ír , hogy neki milyen tetszik...ha igazán egyedit akarsz akkor keress egy ötvöst és csináltass . Az én párom nem hord ékszert , mikor megkérte a kezem akkor annyi volt a kikötésem , hogy olyan gyürünk legyen amit ő is hord , így lett antik(-olt)ezüst csináltatva .Vittünk az ötvösnek egy könyvet amiből kinézhette a minta stílusát,csinált 10 tervet mi abból egyszerre ráböktünk az egyikre.Hordjuk a mai napig!
2008. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!