Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzesi gyuruvel szeretnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzesi gyuruvel szeretnem meglepni a kedvesemet. Milyen legyen?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 21:37
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
ez tenyleg jol hangzik, de nem szokik ettol egbe az ara?
2008. júl. 4. 18:37
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé hagyomány tisztelő vagyokés csak és kizárólag az egyszerű sima sárgaarany karikát akartam.Ezt az elején ki is jelentettem a páromnak a félreértések elkerülése végett.Ő az ékszerbolt előtt kérte meg a kezem.Mindig ilyenről álmodtam.Sosem szerettem a nagy hagyományos eljegyzési partikat.Így kettesben volt a szép.
2008. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is fehérarany lenne a legszebb, valami finom, egyszerűen elegáns.


Bár ez attól is függ, hogy ő mennyire hord ékszereket. Én semmi ékszert nem hordok, így gyűrű nélkül kérte meg a párom a kezem, aztán együtt mentünk gyűrűt rendelni (hagyományos karikagyűrűt). Az lett az eljegyzési gyűrű, és azt fogjuk házasságkötéskor a másik kezünkre húzni. (természetesen ezt örömmel hordom)

2008. júl. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
ha fehérarany lenne, akkor fehér kő kerüljön bele. ha sárga arany, akkor olyan színű követ válassz ami illik hozzá (pl. ha zöld szemű, akkor züldet, ha sok piros ruhát hord, akkor pirosat...)
2008. júl. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
100%

Egy arany/fehérarany köves gyűrűvel kérd meg a kezét, aztán majd menjetek el együtt kiválasztani a karikagyűrűket is, ami illik a kísérőgyűrűhöz (eljegyzési gyűrű).


Ezüstöt nem illik adni eljegyzéskor... Bár én is az ezüstöt szeretem, csak olyan ékszereket hordok, de kísérő- és karikagyűrűnek csak aranyat tudok elképzelni...


Nekem egy éve volt az eljegyzésem, sok boldogságot nektek is :)

2008. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szia!Én sajnos nem válaszoló vagyok,inkább kérdezni szeretnék:mi az ami miatt így döntöttél,hogy megkéred a kezét?Jó,az hogy szereted,egyértelmű!Nah,de mégis,mit szeretsz benne,mi az,amitől tiszteled,stb.?Ezt azért kérdezem,mert érdekel,hogy milyen a pasik számára az IGAZI?:)Köszi előre is,és várom mások válaszát is,akik szintén megtették már ezt a lépést!
2010. jan. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Uh,most látom csak,hogy ez egy régi kérdés:(de nem baj,ha valaki látja a kérdésemet,légyszi válaszoljon!Köszi!
2010. jan. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!