Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nektek milyen volt az eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az eljegyzésetek?

Figyelt kérdés

Úgyértem röviden kíváncsi volnék hogyan zajlott. Fiúk és lányok véleményére egyaránt kíváncsi volnék. Én most tervezem a páromat eljegyezni és egy tó mellett sétálva szeretném megtenni amit már közösen tervezgetünk, de pluszban még ezen felül is lesz meglepetés :)

27/F


Köszönöm a válaszokat. :)


2013. nov. 27. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Szia nekem olyan volt párommal mentünk haza az utcán megálltunk a táskájában elkezdett keresgélni akkor még nem tudtam hogy a gyűrűt :) elmondott egy verset letérdepelt elém én meg szóhoz sem tudtam jutni , de igent mondtam :)

27 L és szerintem a tied is nagyon jó ötlet !

2013. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

honduras-on nyaraltunk a párommal, és megbeszéltük h búvárkodni fogunk.

előre megbeszéltem az oktatóval, h egy viszonylag látható helyre egy kőhöz rögzítve helyezze el a gyűrűt.

mentünk is búvárkodni, és direkt arra mentem ahol a gyűrű volt, a páromnak mutattam, a vízben, h nézd van ott vmi, odament és amikor meglátta mi az , fülig ért a szája.

este egy romantikus vacsora volt még a tengerparton.

2013. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

én láttam olyat, hogy egy srác felvette magát videóra, ahogy megy gyűrűt venni, ahogy megkéri az apjától a lánya kezét, ahogy megy be a moziba...szóval az egész videot lejátszatta a moziban a végén jött be és letérdelt a közönség soraiban ülő lány elé, úgy megkönnyeztem :) de persze most nem találom a videot, pedig youtun van


az enyém másmilyen volt azt nem írom le

2013. nov. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Mindegy, hogy mit csinálsz. A lényeg, hogy ne térdelj le.
2013. nov. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Wellnesshétvégén voltunk, elmentünk bowlingozni. Nem ment a játék, és rettenetesen kiborultam miatta, visszavonultam a szobánkba sírni, és annyira sajnáltam magam, hogy már azt fejtegettem, hogy senkinek nem fogok kelleni, mert még bowlingozni sem tudok. A párom felajánlotta, hogy nézegessünk cuki cicákat, mert az mindig felvidít. Majd előhúzott a zsebéből egy kis facicát, aminek a farkán ott volt a gyűrű. Akkor már örömömben sírtam.
2013. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi Veszprémben voltunk egy hosszú hétvégére. A párom egyfolytában erőszakoskodott, hogy menjünk már sétálni. Én nem értettem, mondtam, hogy vacak az idő, maradjunk a hotelben. Aztán mikor indultunk volna vissza autóval, mondta hogy nézzük meg Tihanyt. Ott bementünk a tihanyi apátságba, és ott kérte meg a kezemet. Na nem számítottam rá, még a könnyem is majdnem kicsordult, annyira meghatódtam:)) Édes volt:)
2013. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem az enyém, de tetszetős :)

http://www.youtube.com/watch?v=rdSIOH1pGM4

2013. nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
A férjem a Tesco közepén térdelt le, és ott kért meg :) megtapsolták páran :)
2013. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, megtaláltam amit kerestem, nagyon érdemes megnézni!!!

http://www.youtube.com/watch?v=pnVAE91E7kM

2013. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az évfordulónkon történt. Aznap dolgoznom kellett (borzasztóan örültem neki...), a párom otthonmaradt az anyukámmal nálunk. Egy órával korábban végeztem, és felhívtam, a barátom, hogy jöjjön el értem kocsival. Pár percen belül ott is volt értem, viszont már az első kanyar gyanús volt, mert nem hazafelé indultunk el. Egyszercsak megálltunk, mondta, hogy szálljunk ki, és elindultunk a Dunapart felé, a sétányra sétálni, aztán egy 5-6 perc séta után nagyon keresett valamit a zsebében, aztán letérdelt, és megkérte a kezem. Annyira megijedtem, hogy elkezdtem sirni :D De igent mondtam:D
2013. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!