Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » SOS Eljegyzem a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Eljegyzem a barátnőmet most karácsonykor, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 04:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Számít rá?


Mióta vagytok együtt?


Gyűrű megvan már?

2013. dec. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ő úgy tudja hogy jövő hónapban fogom eljegyezni. Igen ma vettem meg. nem akarok neki csalódást okozni nem tudom hogy csináljam :/
2013. dec. 22. 04:06
 3/23 A kérdező kommentje:
7 hónapja
2013. dec. 22. 04:07
 4/23 anonim ***** válasza:
38%

De miért tudja? Plusz miért pont jövő hónapban?


Nézd, karácsony lesz hamarosan, valószínűleg számít rá, nem hülyék a lányok:) A helyedben olyankor tenném, amikor már "lemondott" róla, tehát nem Szenteste, hanem pl. 25-én közös fogmosás közben.. vagy mikor már ágyban vagytok és épp elaludna..


De veheted romantikusabbra a figurát:) Hívd el sétálni (remélem lesz hó!) és ott térdelj le elé.

2013. dec. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Azért jövő hónapról volt szó mert akkor van a szülinapja. :) Épp ez az így alakult hogy tudja.Ezért akarom most karácsonykor nem sejti hogy most akarom :)
2013. dec. 22. 04:26
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Akaszd fel a gyűrűt a karácsonyfára, valami eldugottabb helyre, és mondd neki, hogy az ajándéka a fán van, keresse meg! :)
2013. dec. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%

Azért pár lényeges dolgot gondolj át mielött eljegyzed. Pl. tud már palacsintát sütni? Ennek még később lesz jelentősége.


Egyébként tudom a tutit, te ugye alapból azért karácsonykor, mert úgy gondolod ez is egy ajándék lesz tőled. Ha igy állsz hozzá már eltoltad.

Forditva gondolkozz, ez egy ajándék lesz tőle, akkor állsz hozzá helyesen.

Bontsátok ki az ajándékokat, mondd hogy minden ajándék remek, de még nem tökéletes, még egy ajándékra már régóta nagyon vágysz... és akkor itt jöhet a letérdelős sírós rész.

2013. dec. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
13%

Ha csak egy gyűrűt veszel neki, akkor MÉG nem jegyzed el. Ez csak amerikai szokás. Letérdelni pedig felesleges. Nem egy film szereplői vagytok.

Add neki oda a gyűrűt, és beszéljétek meg, hogy mikor lesz az eljegyzés. Két karikagyűrűvel.

2013. dec. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
13%
Együtt laktok már? Mert én a helyedben éjszaka ráhúznám a gyűrűt az ujjára. Igaz, egy filmben láttam de szerintem nagyon ötletes.De ezt csak mélyen alvó barátnővel lehet eljátszani... (A filmben sajnos felébredt a lány de igent mondott! :D)
2013. dec. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24%
Ha meghúzni felnőtt vagy, ha eljegyezni felnőtt vagy, akkor gondolkodni is legyél az! Ne más oldja meg a problémád, csak ha a jóból is adsz...
2013. dec. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!