Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy férfi azért kéri meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azért kéri meg a kezem mert terhes vagyok tőle de tudom hogy az életében más nő is szerepel mit tegyek? Hiszen jó lenne ha a gyerekem az apja mellett nőne fel!

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 12:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
ha csak a gyerek miatt vesz el, akkor nem lesz hosszú életű a házasságotok.
2009. nov. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb meglőzni a helyzetet. Ne kösd össze az életedet vele. Ha mégis megteszed, a gyerekét fogja utálni, mert úgy érzi, a gyerek az oka. Viszont ha elengeded, még úgy is alakulhat, hogy ő fog nálad kopogtatni. De akkor is csak hadd legyen "két szabad ember kapcsplata".
2009. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
ha mas no is van melletted tuti nem mennek hozza. az ilyen pasi sosem javul meg es allandoan meg fog csalni neked meg allandoan turni kell. En inkabb egyedul nevelnem fel a babot. Igaz jo ha van egy apa de egy ilyen apa inkabb ne legyen a babom mellett, ugyanis ne ezeket a gerinctelen ertekeket tanulja meg. hidd el jobb apa nelkul felnonie minthogy allando vitat lasson a gyerek vagy allandoan szomoruan lassa a mamit mikzben papa eltunik napokra az eppen aktualis nojehez. tuti h az ilyen pasit elhajtanam.
2009. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj hozzá, mert a gyerek issza meg majd a levét. Valószínű el fog hagyni előbb-utóbb és minél nagyobb a gyermeketek annál jobban meg fogja szenvedni, hogy az apukája elköltözött.
2009. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el!!!!
2009. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Vàlni nehezebb!Én tapasztalatbol irok,akkor inkàbb éljetek együtt,és ha nem fog müködni,könnyebben léphettek.Ne akard a rosszat!
2009. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor tartsd meg egyedül a gyereket, ha képes is vagy felnevelni. És kérdezd az apát is hogy akarja e ezt a gyereket? és azt sem kell kifelejteni belőle, hogy akkor minek neki a másik nő.

Vagy egyszerűen választod a dúrvább megoldást, hogy a pénze miatt megtartod. De vigyázz mert ez nem a boldog és elégedet élet titka.

2009. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Mért kell hozzámenni? Éljetek együtt,vegye nevére a gyereket és az idő meghozza a megoldást.
2009. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszály összeházasodnotok, illetve vele élned... attól még a gyerek apja, részt vehet az életében, lehet jó apa. A gyerek miatt ne menj hozzá, adjatok időt magatoknak, próbáljatok élni együtt, ha nem megy attól még a gyerek apja lesz, és meg fogjátok tudni oldani, hogy külön élve is tudjon apa lenni.
2009. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Én egyértelműen nemet mondanék,és ha már ennyire ostoba voltam,hogy ilyen pasitól estem teherbe,akkor lennék egyedül álló anyuka.A pasit azonnal elhagynám(már sokkal előbb kellett volna),a gyerekkel kapcsolatos dolgokat pedig intézném a törvény által előírt módon.Egyébként tényleg ennyire buta vagy,hogy azt gondolod egy gyerek rendbe hozhat egy rossz kapcsolatot?
2009. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!