Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit jelenthet az, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet az, ha valaki arany drágaköves gyűrűt vesz annak, aki ezüsttel jegyezte el, holott neki kevesebb a keresete?

Figyelt kérdés
Mit árulhat el ez róluk, és a kapcsolatukról?

2014. jan. 4. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Számomra semmivel sem jelent többet, mivel nem a gyűrű ára a lényeg hanem az amit szimbolizál.
2014. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent, semmit nem árul el. Max spórolási/költekezési szokásokat.


Pl. én spórolós ember vagyok, ezért próbálom a lehető legolcsóbban megúszni az ajándékozásokat, meg úgy eleve a vásárlást, természetesen a másiknak azért örömet okozva.


Viszont a párom nem ilyen.

Szerinted ő jobban szeret engem, mert vett valami kütyüt, mint én őt, hogy "csak" könyvet kap?

2014. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt hogy kell érteni? Gondolom a fiú jegyezte el a lányt az ezüst karikagyűrűvel. De nyilván nem a fiú kapott a lánytól arany köves gyűrűt...Vagy igen?

Amúgy semmit nem árul el, bármennyire is szeretnéd.

2014. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, a lány adott a férfinak köves aranygyűrűt, bármily furcsán hangzik is ez.
2014. jan. 4. 19:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez off, de milyen köves arany gyűrűt lehet adni egy ffinak??? :O


Amúgy szerintem ez egy elég erős célzás lehet a nő részéről, legalábbis én biztosan ezt gondolnám...

2014. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Előre is elnézést, ha megbántok valakit, de engem pont az ilyen irreális kijelentések bántanak, hogy " de nem az ára számít, mert a szerelem jelképe", stb. Feltételezem a tízen-húszon éves korosztály véli így, mert ők még nem tapasztaltak egyet, s mást. No de az eljegyzés egy eléggé komoly és örökre szóló valami, ezért igenis adjuk meg a módját! Aki úgy áll az egészhez, hogy vagy szakítunk vagy nem, az szépen bemegy az első ékszerboltba és kiválasztja a legszebb, de legolcsóbb gyűrűt, jó az neki és úgy is elkopik, karcolódik addigra. Kérem szépen ezt senki sem gondolhatja komolyan. Az eljegyzési gyűrű minden esetben legalább 14 K arany, drágakővel (ált. gyémánt), ami valóban örökké ugyan olyan tartós marad, mint a kapcsolatuk. Egy ici-pici kő ára nem sokkal több, mint a sima cirkóniás gyűrűé, amely követ cserélni kell majd idővel... Egy 25-40 eFt-os gyűrűre még egy diák is tud gyűjteni, ha komolyan gondolja. Aki nem gondolja komolyan és csak ezüstre futtya, az ne is vegyen semmit!
2014. márc. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

2-es, IGEN!

6-os, egyet értek!

2014. márc. 30. 07:50
 8/11 A kérdező kommentje:

Az olcsót veszek, mert úgyis szétmegyünk mentalitást nem értem, akkor minek házasodnak össze?

Az olcsót veszek, hogy megdughassam, de utána elhagyom, mert nem akarok megházasodni dolgot értem, de elítélem.

Ha viszont úgy gondolják, hogy nem a gyűrűn múlik mennyire szeretik egymást, és akár anélkül is kitartanának egymás mellett, az rendben van, de itt nem erről van szó.

2014. márc. 30. 07:58
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem az is lejönne ebből, hogy esetleg valahol ez "hála" mivel ő kevesebbet keres, a másik bizti így többet költ rá, mint ő rá, és valahol ezzel ellensúlyoz(na)
2014. ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annyit jelent, hogy tud spórolni. És jó ízlése van. na és hogy nem akar egy-két év múlva kidobni, az arany gyűrűt nem osztogatja senki csak úgy.
2014. ápr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!