Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Drága, köves eljegyzési gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága, köves eljegyzési gyűrű férfinak?

Figyelt kérdés

Igen, férfinak!

Karika szerű lenne süllesztett négyzetes csiszolású (carré, princess) kövekkel, (fehér?)arany vagy platina. Csináltatni kéne, nem láttam még az elképzelésemnek tökéletesen megfelelőt.

Vagy ha összegyűlik rá a pénz, költsem inkább másra? :/ :)



2014. ápr. 2. 08:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nemigen találni hasonsót, inkább pecsétgyűrűt, meg egy-két icipici brillel díszített karikát, de ha találok valami jót, linkelem, talán majd este felé, ha ráérek keresgélni.
2014. ápr. 2. 12:45
 12/21 anonim ***** válasza:
"Drága, köves"... Te most drága és egyben köves gyűrűt vagy drágaköves gyűrűt szeretnél? Az utóbbiról írsz a későbbiekben, de az előzőt tetted fel kérdésben.
2014. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Drága, drágaköves.

A drágaköves nyilván drága.

A drága, köves pedig helyes, mert a gyémánt az kő. Ugye, mert minden drágakő kő, de nem minden kő drágakő.

(Mondjuk nyilván mindenki magában gondolkodik, ezért tegyük fel lehetne cirkónia, féldrágakő, swarovski... benne)

2014. ápr. 3. 13:11
 14/21 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben, miért nem helyes, ahogy kérdeztem? Csak kíváncsiság. Drága drágakövest akartam eredetileg írni, de aztán úgy gondoltam így is érthető lesz.
2014. ápr. 3. 13:16
 15/21 anonim ***** válasza:

A drága, köves gyűrű jelentheti drága gyűrűt, amiben akármilyen kő van. Közönséges, kristály, féldrágakő, drágakő...


A drágakő viszont egy külön kategória, ami nem árat jelöl, de te ezt a szót nem használtad, csak később.


A feltett kérdésedre a válasz az, hogy megengedheted magadnak és tetszik, akkor vedd meg. De ha úgy kell rá összekuporgatni, miközben nulla tartalékotok van, vagy lenne ezer más helye is a pénznek, akkor fölösleges.

2014. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Néztem a linkeket.Szépek.
2014. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
:)
2014. ápr. 5. 13:31
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy van férfi, aki tényleg örülne köves gyűrűnek. És szerintem kellemetlen is lenne hordani munkahelyen, utcán.
2014. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én el tudok képzelni olyat, amit férfi is hordana...

Az én férjem pl. hord vastag fém, nemesfém és köves gyűrűket is.


Vannak férfias kialakítású gyűrűk, akkor is, ha drágakövekkel.

A kérdező leírásában mondjuk nem tudom, mennyi és mekkora kövekre gondolt.


Mert ez nyilván hót buzeráns:

[link]

[link]

[link]


De ez pedig elegáns, stílusos:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasiknak nem kell köves gyűrű.Nekem fura.
2014. aug. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!