Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Imádom a barátnőmet, de el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a barátnőmet, de el kellene engednem?

Figyelt kérdés

8 éve élünk együtt a kedvesemmel, ebből 4 éve már együtt is lakunk. A kapcsolatunk nagyon őszinte, mindent tudunk a másikról. Nekem a kapcsolatunk előtt voltak kapcsolataim, láttam ez láttam azt, de neki én voltam az első férfi. Még az első csókját is tőlem kapta.

Én már szeretnék családot, szeretném elvenni feleségül, szeretnék gyerekeket, de sajnos egyre jobban kijön az, hogy ő még nem élt igazán.

Beszélgettünk és el is mondta, hogy néha bizonytalannak érzi magát, és megfordul a fejében milyen lehet egy más férfival együtt lenni, mint kapcsolatban, mint szexuálisan. Nekem ez nagyon fáj, de maximálisan megértem őt is, és valahol igaza is van. Néha azt érzem később kellett volna találkozunk, és akkor most minden rendben lenne.

Tudom, hogy ő is szeret engem, de kettősség van benne, menne, de maradna is. Azt tudom, hogy soha nem csalna meg, de mindig ott lenne benne a vágy az ismeretlen után.


Az szívem azt súgja, hogy nem engedhetem el, mert nekem ő az abszolút igazi, még mindig szerelmes vagyok, és tudom, hogy ilyen nőt soha nem találok, de az eszemmel tudom, hogy így ő soha nem lesz mellettem igazán boldog.



2014. máj. 19. 13:48
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat, én csak akkor lettem bizonytalan egy kapcsolatban, amikor már nem szerettem.
2014. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Szeret egy frászt! Legalábbis NEM eléggé!


Nekem is a párom volt az első, mégse jut az az eszembe, hogy elhagyjam, hogy mást is kipróbáljak.

Ráadásul én még pasiból is vagyok.


Az elején, amikor még nem volt olyan komoly a kapcsolat, akkor igen, megfordult a fejemben, hogy "na vajon milyen lehet mással", de mióta elmélyült a dolog kettőnk között egyáltalán nem izgat.


Szintén 8 éve vagyunk együtt és remélem, hogy még sokszor ennyit leszünk.


30F

2014. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igaza, csupán gerinctelen! Nem mondja a szemedbe, hogy már nem szeret. Ezzel meg akarja hagyni az utat visszafelé hozzád, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy ő most elképzeli.


Szakíts vele, ő nem érdemel téged!

2014. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de én érzem, hogy szeret. Egyszer már összepakolta a cuccait, de 1 nap telt el és visszajött. Azt mondta az az 1 nap maga volt a pokol, és nem tud nélkülem élni. Lehet csak a megszokás hiányzott neki?
2014. máj. 19. 13:55
 5/49 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj, de nagyon fiatal, tapasztalatlan lehetsz még.
2014. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanabban a helyzetben vagyok, mint a kedvesed, csak hosszabb ideje. Minden szempontból a férjem volt az első. Soha nem akartam "igazán élni", nem bizonytalanodtam el a kapcsolatunkban akkor sem, ha éppen nézeteltérésünk volt. Ha ő mást akar kipróbálni, akkor hiányol valamit a kapcsolatból, és kicsit tényleg olyan, mintha jobb híján lenne veled. Beszéljétek meg őszintén, hogy nem szeretnéd, ha így lenne, aztán lelépne mással, neked éveket elrabolva kényelmi szempontból az életedből. És drukkolok, hogy ez csak egy átmeneti elbizonytalanodás legyen részéről.
2014. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ezt mire alapozod?

29 éves vagyok, már nem tartom magam fiatalnak, de most olyan helyzetben vagyok, ami kikészít. Adott egy nő, aki életem szerelme, akivel boldog vagyok és akit gyermekeim anyjának látok, de ő bizonytalan. Rosszul érzem magam, gyűlölhetném is, de nem tudom, mert őt is megértem, és látom rajta, hogy szenved.

2014. máj. 19. 14:01
 8/49 anonim ***** válasza:
89%
Nem szeret már, csak próbál magyarázkodni neked is és önmagának is.
2014. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
87%
El kell engedni, oszt kész. Vagy visszajön, vagy nem.
2014. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os, köszönöm szépen! Rákérdezek mi hiányzik neki, de valahol érzem mit hiányol. Egyszerűen azt, hogy milyen lehet mással. Lehet nem jobb más férfi, sőt ugyanolyan, csak ezt ő nem tudja, hiszen nem tapasztalta.

Beszélgettem egy barátommal, aki azt mondta, hagyjam menni, akkor majd meglátja milyen férfiak vannak. Ha nekünk együtt kell lennünk, akkor ismét egymásra találunk.

Lehet papucs vagyok, de én ebbe is belemennék....

2014. máj. 19. 14:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!