Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy tudja elérni egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudja elérni egy nő, hogy megkérjék a kezét?

Figyelt kérdés

Véleményeket, tapasztalatokat várok.


Van ugyanis olyan nő az ismeretségi körömben, aki csúnya is, kancsal is,púpos is, főzni sem tudni,úgy beszél a pasijával, mint kanász a hátulsó disznóval- mégis már megkérték a kezét és van olyan is, aki szép, kedves, süt-mos-főz-takarít, szexbomba az ágyban-mégsem kérik....



2014. máj. 25. 10:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%
Mi a baj a kancsalsággal?Legalább a pasi nem tudja eldönteni,most őt nézi vagy valaki mást.A púpja is csak jó célt szolgálhat,nem kell mindig hanyat feküdnie:))Ha apasi tűri úgy beszél vele az is az ő baja.Nos a mai világba mikor bejáronő van,zacskós leves nagy cucc nem tud főzni.Legalább nem esik bele a műkörbe a levesbe.Megkérték.Hát lehet tud valamit amit te nem!
2014. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
87%
Nos, én se vagyok egy szépségkirálynő, túlsúlyom is van, sot, kancsal is vagyok - júliusban lesz az eskuvom. Tudod nem csak a külsőségek számítanak es nem is a szakacstudas, hanem a szeretet/szerelem.
2014. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
92%
Nem baj ha visszakérdezek? Sok nő miért olyan párt választ magának, aki üti-veri, megalázza, semmibe veszi. Sőt még ragaszkodik is az ilyen "férfifoz"! Nekem meg ez érthetetlen.
2014. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
95%

Az ég világon SEHOGY!!!


Ugyanis a férfi döntése, hogy megkéri és elveszi, vagy soha az életben nem fog megtörténni.

Ezt te meg nem tudod akarni helyette.


A döntést sokkal jobban befolyásolja, hogy mit gondol a házasságról, a kapcsolatról, milyen mintát látott maga előtt, mit szeretne, mint az, hogy milyen a nője.

Akinek természetes, hogy X év után illik házasodni, vagy a gyerek előtt esküvőt illik tartani, az így is meg úgy is megkéri.

Aki szerint nem tartja őket össze a papír, nem ezen múlik, elavult az egész intézmény, stb, az meg nem fogja akkor se elvenni a nőjét, ha a fejére áll, vagy minden este meztelenül csacsacsázik az asztalon.


Ha neked, mint nőnek ez ennyire fontos, akkor jó, ha ezt a kérdést a kapcsolat elején tisztázzátok. Nem az első randin, hanem mondjuk úgy fél év alatt azért kiderül, hogy mit gondol a pasi a házasságról, együttélésről, gyerekvállalásról, stb.

Ha ilyen alapvető kérdésekben nem tudtok közös nevezőre jutni, akkor intetek egymásnak egy baráti pát, és kerestek olyat, akivel azonosak a nézeteitek, mert előbb vagy utóbb elmérgesedik a kapcsolat.


Szóval ha azt akarod, hogy megkérjen a pasi, keress olyat, akinek eleve szándékában áll házasodni, és fontosnak tartja, hogy felesége legyen, és ne barátnője/élettársa.

2014. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
61%
1.2.: nyugtáztátok, hogy igen ez így van, de hogy hogyan kell ezt csinálni, nem mondtátok meg.
2014. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
85%

Ez mar micsoda ostoba altalanositas? Kepzeld, en is tulsulyos vagyok, ragyas a fejem sokszor, es gyurus menyasszony vagyok, iden ferjhezmegyek. A volegenyem pedig olyan jokepu, csinos es magas, hogy a nok nyala csorog utana. Majd megmondom neki, hogy ne legyen igenytelen, es kerjen meg mast, jo?

De ha erdekel, azert kerte meg a kezem, mert ket es fel eve szerelmes belem, mert gondoskosom rola, o pedig vigyaz ram, nyugalomban es bekessegben elunk, tiszteljuk es szeretjuk egymast. Jokat beszelgetunk, sokat nevetunk, az agyban passzolunk egymashoz, es osszessegeben jo egyutt lenni.


"Jol csak a szivevel lat az ember; ami igazan lenyeges, az a szemnek lathatatlan"


Sokszor egy kover lany ertekesebb es jobb, mint a csinos kinezetu.b

2014. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
85%

" 1.2.: nyugtáztátok, hogy igen ez így van, de hogy hogyan kell ezt csinálni, nem mondtátok meg."



Emlékeim szerint oda irtam, hogy a szereteten/szerelmem múlik. Ezzel lehet "elérni".

2014. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
91%
7: Értem.
2014. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Ne rólam van szó. :-) Még csak 16 éves vagyok, én még nem akarok férjhez menni, mert először érettségi, diploma, meg nincs is még senkim.

A nővéremnek akarok segíteni, aki 25 éves, gyakran vagyok az ő baráti társaságában és hallom miről beszélgetnek.

Persze, hogy nem a külsőn múlik-épp ezért írtam, hogy van olyan, aki a külseje mellett trehány, nem házias, gonosz a pasijával-mégis beleszeretnek és vannak szép, csupaszív lányok, akik a lelküket is kiteszik a pasiért-és semmi.

Beszéltem pl. a nővérem fiújával is, azt mondta a nővérem szép, kedves, okos, házias, olyan jó, az ágyban, mint még senki előtte, szereti is őt, de nem akarja elvenni...Ezért kérdeztem meg, hátha vmivel tudnék segíteni a nővéremnek, mert anya folyton azt mondja, csak légy kedves szép, házias, szeretetreméltó és ez majd meghozza a gyümölcsét, de a való életben nem ezt látom...

2014. máj. 25. 11:15
 10/42 anonim ***** válasza:
60%

7: Értem, de ezt nem Te csinálod, hanem ő. Ő az, aki szerelmes, és úgy szerelmes, hogy szeretne házasodni.

avval, hogy te szeretsz egy férfit, nem tudod elérni.

a kérdés az, a nő hogyan érje el - érzésem szerint egy házasodni nem akaró férfinál.


Nekem minden barátom fiú, és akik megházasodtak, megkérdeztem, hogy miért házasodtak meg.

Egy kivételével mind azt mondta, azért, mert a feleségük megkérte rá őket. Ők meglepődtek, de idővel belementek.

Én is úgy értelmeztem, hogy az a kérdés, mit mond a nő a férfinek ebben az esetben.

2014. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!