Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kérjem meg a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a barátnőm kezét? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretném ha meglepetés lenne,de viszont jobb lenne ha ő választana gyűrűt,így viszont már nem lenne meglepetés.Szeretném ha olyan gyűrűt kapna amit szívesen visel magán.De attól tartok,esetleg nem pont olyat sikerül választanom.Tudom milyen ízlése van,de azért ez még is csak egy jegygyűrű.Hogyan lenne célszerübb?
2014. júl. 30. 14:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Úgy szeretném megkérni a kezét hogy letérdelek elé,gyűrű nélkül az nagyon rossz lenne ha másnap elmennénk együtt megvenni?
2014. júl. 30. 14:34
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
szerintem egy szolid kövesgyűrűnek nem lehet mellényúlni. A karikát majd közösen választjátok! Nálunk így volt :)
2014. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
vagy sétálgattok az egy ékszerbolt előtt... hogy kb mégis melyik jönne be neki...
2014. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
igen...kérd meg a barátnöd egyik ismeroset legyen az a legjobb baratnoje,valami rokon munkatars...vagy akarki...a lenyeg az h olyan legyen aki nayon jol ismeri a baratnodet e o segithetne neked a tokeletes gyurut kivalasztani :)
2014. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Először eljegyzési gyűrűt akarsz (tehát nem karikagyűrűt)? Szerintem finoman kérdezgesd, tudd meg milyen stílust kedvel. Nagy köves, apró köves, egyszerűbb, kirívóbb? Hord-e bizsut? Ha abból a feltűnőt szereti, valószínű jegygyűrűből is annak örülne. Ha a kevesebb több elvet követi, akkor adott, hogy a gyűrű is visszafogottabb kell. Én esetleg nézegetnék interneten, akár úgy hogy "véletlenül" megmutatod neki. Egyébként szerintem meglepetés legyen, én biztos jobban örülnék. Karikagyűrűt természetesen már együtt vegyetek. A lánykérés vigyázz, ne legyen sablonos, tehát ne a szokásos vacsi, rózsa, letérdelek az étterem közepén stb. Mondjuk vidd el az első randi helyszínére, vagy ahol először találkoztatok, vagy ahol szép emlékeitek vannak. Sok sikert!
2014. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

vagy egy ismerőstől kérdezed meg, vagy vegyél egy egyszerű köves gyűrűt és ha esetleg mégsem tetszik neki, ne sértődj meg, hanem mondd meg, hogy nagyon szívesen becserélitek, ha nem tetszik neki. Nem szabad zokon venni :) De mindenképp legyen meglepetés.

Vagy vannak gyűrűi? Ha igen, akkor nézd meg azokat. Egy köves? Sok köves? fehér kő? színes kő? fehér vagy sárga arany? Nagyon nem fogsz mellé lőni szerintem :)

2014. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ez az hogy nem igazán hord gyűrűt,ezért is nehéz a választás.

Na meg igen a helyszín!Kérdezgettem már ki hogyan és hol kért meg a párja kezét,van aki a nappaliba,van aki a konyhán,van aki étterembe,van aki a szülők elött,van aki egy utazás alkalmával.Szóval nem tudom még azt sem.

2014. júl. 30. 14:48
 8/20 anonim ***** válasza:

Csinálhatod elterelő trükkel is, tehát megálltok egy ékszerbolt előtt, és rámutatsz valamelyikre, hogy mennyire csúnya. Erre a barátnőd ellenkezni vagy egyetérteni fog, a lényeg, hogy utalásokat tesz majd arra, mi tetszik neki, viszont mivel nem közvetlenül kérdeztél rá, hogy mi tetszik neki, valószínűleg nem fog leesni neki, hogy el akarod jegyezni.


Amúgy szerintem mindegy milyen gyűrűt veszel, szeretni fogja.

2014. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Jaj, szerintem ne válaszd azt a verziót,hogy megálltok az ékszerbolt előtt, vagy interneten mutatsz neki gyűrűt, mert egyből rájön miért csinálod, és úgy már nem meglepetés. Én a helyedben vennék egy egyszerű köves gyűrűt, olyat, ami neked tetszik, és azzal kérném meg. Ha nem tetszik neki, be lehet cserélni, de szerintem tetszeni fog. :)
2014. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Maradok annál hogy én veszem meg,remélem jól választok,maximum majd becseréljük:)

Még egy kérdésem lenne,mégpedik az hogy mennyibe kerül egy normális gyűrű?Már nézegettem,de láttam 20 ezertől 400 ezerig is.Én ilyen 30-40 ezret tudok rászánni,vagy is szánnék én 400 ezret is,mert megérdemli.Annyiért kapok szépet és normálisat?

2014. júl. 30. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!