Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mostanában tényleg szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában tényleg szokás gyűrű nélkül a lánykérés? Mi a véleményetek a gyűrű nélküli lánykérésről?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 16:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
gondolom nincs rá pénz vagy ilyesmi. Vagy miért? Nekem fura lenne pedig fiatal vagyok.
2014. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%

Sokan hangoztatják itt, hogy ez a "menő", viszont nekem is fura. Én a gyűrűset tartom hagyományosnak. Ha gyűrű nélkül kért volna meg a párom, akkor is igent mondtam volna, de így volt számomra az igazi.


Én két okot gondolok a gyűrű nélküli lánykérés mögé:

- Nincs pénz gyűrűre

- A lány nem akarja a fiúra bízni, mert akkor lehet, hogy nem az ő ízlésének megfelelő lesz a gyűrű

2014. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%
A hagyományoshoz ragaszkodok én is gyűrű nélkül olyan lenne nekem mindha semmi se történt volna.De valószínűleg pénz miatt nincs....de valaki már vesz Ezüst gyűrűt ilyen célokra mert arra futja.De Legalább van gyűrű és meg van adval a módja neki.
2014. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Mi azt a verziót választottuk, hogy csak karikagyűrűket vettünk és azt hordtuk a bal kezünkön az esküvőig, utána átkerült a jobbra. Közösen választottuk ki, miután a párom megkérte a kezem, úgyhogy végül is maga a lánykérés nálunk is gyűrű nélkül zajlott. Teljesen korrektnek tartom, még csak romantikátlannak sem éreztem.
2014. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%

Mifelénk hagyományosan nem szokás a gyűrűs lánykérés, pont az, hogy mostanában lett szokás gyűrűvel..

Hagyományosan a lánykérés gyűrű nélkül van, utána mennek közösen megvenni a karikagyűrűket, esetleg ha tehetősebbekről van szó, akkor a lány kap egy kísérőgyűrűt, a fiú meg egy pecsétgyűrűt ajándéka.

Számomra a gyűrű nélkül lánykérés az igazi, csak semmi letérdelés, meg ilyenek. Beszéljük meg közösen és utána jegyezzük el egymást karikagyűrűvel!

2014. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Igen, az utolsó jól mondja, régen a jegygyűrűk mellé volt kísérőgyűrű is, aztán lett ez a szokás. Felénk sosem volt divat az eljegyzési gyűrű (kelet-mo), én már Bp-re születtem, ahol pedig sokféle ember van, nincs ebben norma.


Mi eldöntöttük, hogy megházasodunk, nem akartam volna olyan gyűrűt hordani, ami nem tetszik, mert pont olyat úgyse tudna senki venni, amilyet én vennék.:)


Szóval nekünk egy-egy arany karikánk van.

2014. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
14%

"hagyományoshoz ragaszkodok"


Akkor nem lenne. Csak neked tetsző dolgokban tartod fontosnak a hagyomyánokat vagy mindenbe?

2014. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
én lány vagyok. és nem tartom furcsának, sőt! úgy vagyok vele, az esküvőn lesz gyűrű és kész. nem pazarlok :)
2014. aug. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
Nalunk gyürüs volt, aminek örültem, de ha se gyürü, se semmi nem lett volna, az sem erdekelt volna, mert nem ez a lenyeg a lanykeresben:)
2014. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

ismerek ilyet

együtt se élnek, egy 5ezres gyűrűre se futja...

2014. aug. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!