Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor kérjem meg a kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kérjem meg a kezét?

Figyelt kérdés
A barátnőm 17 éves én pedig 21. És együtt vagyunk már két éve, és mondtam neki, hogy nemsokára szeretném megkérni a kezét és azt mondta, hogy rendben de először szeretné befejezni a sulit, és a suli végén megkérhetem. Várjak még addig ami kb 2 év vagy léphetek hamarabb?

2014. szept. 4. 11:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
De cuki vagy .:-) A barátnőd még túl fiatal ehhez . Várd meg a suli végét .. éljetek együtt ,végülis lakva ismerszik meg igazán az ember . Ha mondjuk 2 év együtt élés után is minden klappol ,akkor hozakodj elő a lánykéréssel .
2014. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Minimum azt várd meg, hogy nagykoru legyen. Éljenek egyutt egy-ket evet es aztan legyen lánykérés.
2014. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Miután befejeztétek az iskolát.

Ha addig is együtt maradtok, akkor hajrá!

2014. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
A barátnőd fiatal korát olvasva felmerült bennem a kérdés, hogy vajon mióta éltek együtt? Ja, hogy még nem költöztetek össze? Aha... akkor aztán ritka értelmes dolog az eljegyzés...
2014. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Két év alatt sok minden történhet. Minimum azt várd meg, hogy befejezze a sulit. Ha mág akkor is együtt lesztek, akkor megpróbálhattok együtt élni, és után akomolyabban gondolkodni az eljegyzésen. Mert hidd el a járás és az együttálés két külön dolog. Amíg az ember udvarol és jár a másikkal, addig mindkét fél a legjobb formáját akarja hozni, de együtt éléskor előjönnek a mindennapi gondok, és ott mutatkozxik meg egy kapcsolat erőssége, hogy emmnyire tudjátok ezeket megoldani.
2014. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Akkor kérd meg, ha max 1 évig kell neki menyasszonynak lennie és össze is házasodtok.Évekig jegyben járni nem érdemes...
2014. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Nem 'KELL ' ,nem kötelező az eljegyzést követően 1 éven belül házasodni !!! Hülyeség ezt szajkózni ,mindenki akkor tartja meg a kézfogót amikor akarja és az anyagiak (!!! )lehetővé teszik . Jó barátom 2 hete nősült 7 éves kapcsolat és 3 év jegyesség után ,én is hosszú évek után kértem meg a párom kezét ,esküvő mikor lesz ,talán egy év,talán kettő esetleg három .,bizony javarészt az anyagiaktól függ .
2014. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%

Mondjuk egy 3-4 év múlva, amikor már együtt éltek 2 éve, van mindkettőtöknek munkahelye, felnőttetek.


Ember, a barátnőd még gyerek, a tinikor kellős közepén van. Ne viccelj már.

2014. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Majd ha képesek lesztek eltartani magatokat és belátható időn belül (kb. 1-másfél év) össze is akartok házasodni.
2014. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
61%

Mivel azt kérte, várd meg amíg befejezi a középiskolát.


Együtt élés nélkül is meg lehet kérni. Engem is úgy kért meg a férjem és nem volt semmi gond. Legyetek együtt sokat, és ismerjétek meg egymást minél jobban:)

2014. szept. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!