Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párom nem szeretne sárga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem szeretne sárga arany gyűrűt, de akkor milyet válasszak? A fehér arany nekem pont olyan mint egy ezüst vagy mint az acél gyűrű.

Figyelt kérdés

Ti milyet javasoltok? Esetleg képet is kérhetnék?

Köszönöm!


2014. dec. 21. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Kérdezd meg hogy milyen tetszik neki. Lehet egyik sem.
2014. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk ezüst gyűrűnk van. Én aggódtam egy kicsit, hogy mit fognak szólni a szüleim, hogy "csak" egy ezüst gyűrű, de az arany nekem se tetszik igazán. Nekem az olyan is tetszett volna, ami fehérarany, és egy horonyban sárga arany díszítés van (kb. mint ez: [link] , de ez pont nem annyira tetszik, másképp csinálnám a horonyt), csak ilyet épp nem találtunk.
2014. dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
A fehérarany pont olyan értékes, mint a sárga, a különbség annyi, hogy nem rézzel és ezüsttel ötvözik, hanem palládiummal. (Ha jól emlékszem.) Egyértelműen látszik rajta, hogy arany, és szerintem jóval elegánsabb a sokak számára hivalkodóan sárga típustól.. Az ember bőréhez képest sem mindegy, melyiket hordja, a fehér a világosabb bőrűeken szép, a sárga a barnákon. Ezüsttel nem lehet egy napon említeni, más árnyalat, csillogás, stb. Ha valaki annyira felszínes, hogy egy gyűrűben egyből azt nézi majd, miből van, az első látásra látja majd, hogy aranyból. Miért fontos számodra, hogy nehogy valaki azt higgye, nem arany? Mutogatásra szánod azt a gyűrűt, vagy azért, hogy a párod boldog legyen? Az acél ha jól emlékszem még drágább is az aranynál, de nem láttam még belőle igazán finom munkát. Arany még vörös és zöld van a sárgán és fehéren kívül, de ezek elég ritkák, és nekem személy szerint inkább második színnek illenek egy fehérarany gyűrűre. Pontosan milyen alkalomra szeretnétek gyűrűt? Eljegyzés? Esküvő?
2014. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk fehérarany van, mi nagyon szeretjük. Persze volt, aki megkérdezte, hogy ezüst-e, de sokkal szebb a fénye, mint az ezüstnek és nem is kopik úgy.
2014. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

17:05

"Az acél ha jól emlékszem még drágább is az aranynál"


Akkor azért volt ilyen drága az üvegezett verandánk, mert acél zártszelvényekből épült.

Ha ezt előre tudom, akkor aranyból csináltattam volna...

2014. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

Tehát nem elég ha arany, de legyen egyértelmű, és lássa is mindenki, hogy arany!

Annyira gáz, mikor egy nőnek ennyire számít, hogy ne csak drága legyen a gyűrű, hanem annak is tűnjön...


Gondolom, jobban tetszik neked a sárgaréz, mint a fehérarany.

2014. dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Az acél nem drágább szerintem a platinára gondoltál:)Az tényleg drágább.
2014. dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 színű aranyból van (vörös, fehér, sárga).
2014. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Aki ért az ékszerekhez az észreveszi, hogy a fehérarany és az ezüst ég és föld! :)

Szerintem a párodat kérdezd meg, hogy milyet szeretne, esetleg vidd elegy ékszerüzletbe és válasszátok ki együtt.

2014. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én sima arany gyűrűt szerettem volna, de a párom ezüst ékszereket hord, neki az ezüst szín tetszik. Nekem teljesen mindegy és nem hinném hogy a párom csak egy drága gyűrűtől lenne boldog. Nem olyan embernek ismertem meg. Először csak eljegyzési gyűrűt szeretnék, utána ketten kiválasztjuk a karikákat is.
2014. dec. 21. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!