Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igent mondanátok a lánykérésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent mondanátok a lánykérésre ilyen körülmények között?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok...24 évesen kezdtem az egyetemet ahova a mai napig járok - levelező - a gimnáziumi érettségim kettes lett ill matek érettségin megbuktam, nyelveket nem beszélek egyáltalán, munkatapasztalatom nincs a szüleim tartanak el viszont! Van saját lakásom, kocsim, társasági életem és szüleim lévén pénzem....a barátnőmet szeretném eljegyezni és 1 éven belül megtartani a lakodalmat is. A házasság után munkahelyet is keresek, mivel házas emberként már illendő dolgozni :-) Barátnőm diplomás munkanélküli szintén jó körülmények között...csak kissé ráparáztam, hogy a körülmények miatt nem jön hozzám...mellesleg neki is van saját lakása és őt is a szülei pénzelik ő 30 éves. Tudom 20 évesen még várjunk erre meg arra, de 34 évesen én biztos nem szeretnék még 5-10 évet halogatni, hogy majd ha diploma...majd ha biztos állás és társai. Nem 40 felett akarok megállapodni. Későn érő típus vagyok és most nőt be a fejem lágya :-) A szüleim minden további nélkül kifizetik a lakodalmat, nászutat ill az ő szülei( bankárok) is mindenben támogatnának minket!
2015. jún. 11. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem az a baj, amit ide írtál, függetlenül attól hogy igaz vagy csak kitaláció, hanem az, hogy egy kapcsolat nem elsősorban a pénzről szól, viszont, Te mindent csak ezen keresztül tudsz nézni. Szerintem házasodjatok össze, egyesítsétek a vagyont és éljétek fel :)
2015. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Zsák a foltját. Sok boldogságot!
2015. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én össze sem jöttem volna egy ilyen emberrel.


Mivel azonban a barátnőd gyakorlatilag pont olyan mint te(a diplomát leszámítva), ezért minden bizonnyal igent fog mondani.

2015. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem mindent a pénzen keresztül nézek, de hallottam már olyan véleményt is, hogy diploma fix állás és utána nősülés, de nekem az még pár év ÉS 34 éves vagyok nem 23!Az egyetemet mindenképp befejezem, állás is lesz idővel..én már nem akarok várni! Aztán mindenki jön azzal is hogy a férfiak félnek a felelősségtől..elhúzódott egyetemi tanulmányokkal és munkanélküliként eddig nem ugráltam de aztán csak befrusztrált, hogy nem vagyok nős..a diploma meg nem feltétele a házasságnak...különben is folyamatban :-)
2015. jún. 11. 13:08
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

10 éve jársz egyetemre?!

Szerintem házasodjatok csak össze. Teljesen fölösleges megvárni azt a plusz 5-8 évet, mire lediplomázol.

2015. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

Igen, jönnek azzal, hogy házasság csak diploma és fix állás után. Az embereknél ez általában 25-26 éves korra jön el.. Te meg leszel vagy 40 mire elvégzed az egyetemet..


Mondjuk ilyen érettségivel, csodálom, hogy egyáltalán egyetemet végzel. Minek? Buta vagy mint a sgg. A 15 év egyetem is ezt bizonyítja.


Bár állítom, hogy ez egy marha nagy kamu.

2015. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
Bankár szülők nem tudnak a lánynak állást szerezni? Gondolom a szülei a lánynak legalább középvezetők.
2015. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is totálisan egyetértek a #3as válaszával. Ugyanazt akartam írni.
2015. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó, én is megcsúsztam a főiskolán, de azért nem a tanulással volt gond.

Ti tökéletesen egyformák vagytok, akár holnap is összeházasodhatnátok, de nekem nem kellene ilyen önállótlan társ. 30 fölött még nincs munkád? Én is voltam munkanélküli, de, áh... Valószínűleg ilyenné váltam volna, ha hallgatok a szüleimre és beadom a derekam és nem kezdek el már főiskola mellett dolgozni, és tartattam volna magam kényelmesen (nagyon kibuktak, mikor elkezdtem tanulás mellett dolgozni)... Csak nekem ez a "mamahotel" életmód nem jött be. Nem lennék a helyedben, 30 fölött pályakezdő frissdiplomás...

2015. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Jó, itt most mindenki fennakad az anyagi/iskolai körülményekre, amivel én sem értek egyet, de a házasság szempontjából igazán nem is vág ide. Azt, hogy kinek ki fizeti az esküvőt az totálisan magánügy, mint ahogy az is, hogy honnan van a lakás. Ha nektek ez így megfelel és szeretitek egymást, akkor házasodjatok össze.
2015. jún. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!