Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek melyik gyűrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik gyűrű lenne erre a legalkalmasabb lánykérésre?

Figyelt kérdés

Párom kezét a saját születésnapomon kérem meg (nekem ez lesz az ajándék). Titan vagy wolfram karikagyűrűvel szeretném megkérni.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]



2014. máj. 6. 09:36
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
64%
nekem az aranyszínű meg a mixelt nem tetszik, ezek közül az ezüst színű, de am. egyik sem
2014. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön megtartjátok az eljegyzést is? Csak azért kérdezem, mert ezek jegygyűrűk, lánykérésnél általában eljegyzési gyűrűt szoktak adni. Persze ez nem szentírás, csak kérdezem. Egyébként bármelyik jó lehet, mert teljesen egyforma, tök egyszerű gyűrűk, nincs sok különbség köztük.
2014. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3-as tetszik. De azt te tudod, hogy a párod melyik típust szereti, azt vedd. Sok sikert! :)
2014. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
76%

Ezek inkább simán karikagyűrűk. Ha megbeszéltük, hogy akkor házasodunk, akkor jó lenne, de én személy szerint valami nőiesebb gyűrűnek jobban örülnék ha meglepetés lánykérés lenne. Akár egy olcsó bizsu gyűrűnek is, a lényeg ott az lenne, hogy szép és az én stílusomat követi.


A párod inkább a puritán dolgokat szereti? Mert akkor lényegében mindegy melyik, majdnem ugyanolyanok.

2014. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
Nekem az első és az utolsó tetszik, a 3-4 nagyon nem.
2014. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:

(Kedves 2. válaszoló. Írtad: "Csak azért kérdezem, mert ezek jegygyűrűk, lánykérésnél általában eljegyzési gyűrűt szoktak adni."

Nem. Ezek karikagyűrűk.

A jegygyűrű szó az elJEGYzési gyűrűből jön. :-) )


Kérdező: Milyen ékszereket visel a barátnőd? Én azokhoz igazodva választanék.

2014. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%

Én valami ilyesminek jobban örülnék:

[link]


Ha bizsu akkor is :)

2014. máj. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Akkor karikagyűrű, amit hivatalos eljegyzéskor illetve az esküvőn húz fel a pár mindkét tagja. Így megfelel? A lényeg ugyanaz, meglepetés lánykérésnél nem ilyet szoktak adni.
2014. máj. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
51%
Köves aranygyűrűvel kifinomultabb a lánykérés, mint a pár karikagyűrűvel. A wolfram és társairól pedig aza a véleményem, hogy elképesztő gagyi. Nem értem miért nem lehet egy tisztességes aranygyűrűt venni?
2014. máj. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:

Nekem az 1. és az 5. tetszik a legjobban, azok olyan klasszikusok. Illetve, ha barátnőd nem szereti a sárga arany színét, akkor a 6.

Ha hord ékszereket, akkor ahhoz igazítsd a színt. Pl. ha csak sárga aranyakat hord, nyakláncot, fülbevalót, akkor ne egy ezüst színű gyűrűt vegyél neki, mert nem fog a többi ékszeréhez illeni.

2014. máj. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!