Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan vegyem rá, hogy végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy végre elvegyen feleségül?

Figyelt kérdés

3 év után, megbeszéltünk mindent. Majdnem együtt élünk, jól megvagyunk. Már konkrétan meg is kértem a kezét, mindig azt a választ kapom hogy majd majd.

Mit tegyek, hogy végre belemenjen hogy házasodjunk? Férfiak, akinek volt ilyen ügye esetleg tudna segíteni?



2015. okt. 4. 17:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
64%
Fél, hogy el bundavásárlod a pénzét, meghízol vagy megcsalod.
2015. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 anonim ***** válasza:
91%
Hazassagot ne eroltess ra senkire, ugyis rossz vege lenne, majd ha ugy erzi elvesz
2015. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/97 RRR ***** válasza:
76%

. Már konkrétan meg is kértem a kezét,


te az övét???

az szép!



költözzetek össze és majd akkor meg fog kérni,ha minden szép ás jó lesz

2015. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 A kérdező kommentje:

Már majdnem hogy együtt élünk, én azonban nem akarok addig véglegesen összeköltözni, úgy hogy nincs saját helyem hová hazamenni ha bármi történik, tehát ameddig nem végleges a dolog, tehát legalább eljegyzés stb. nincs.,

Ha már összeköltöznénk, akkor miért kérne meg utána?

2015. okt. 4. 17:18
 5/97 RRR ***** válasza:
78%

mert rájön,hogy ez a köv lépés


mindenképp éljetek együtt egy hosszabb időt...

2015. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/97 A kérdező kommentje:

A megkérés igazából az volt, hogy mondtam neki hogy már végre ideje lenne (3 év után). Ő már elmúlt, van egy gyereke is az előző házasságból, nem igazán motivált.

Mi ketten jól megvagyunk, de már elmondtam neki hogy ha nem kér meg ott fogom hagyni, mégsincs semmi azóta sem.

Nem akarok szakítani, jól megvagyunk, de nem tudom mit tegyek hogy végre megjöjjön az esze.

2015. okt. 4. 17:20
 7/97 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem te nem vagy normális. Egy férfi sem fog úgy megkérni feleségül, hogy együtt sem éltek, szóval nem is komoly a kapcsolatotok! DÖntsd már el mit akarsz.


Ígéreteket a semmire? 2015-ben ez nagyon nem normális magatartás.

2015. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 anonim ***** válasza:
70%
Ha megjö az esze, az azt jelenti, hogy faképnél hagy, de ezek szerint meg is dolgozol érte. Tudod, mi férfiak rosszul tűrjük a zsarolást, hogy eskövő, vagy lelépsz.
2015. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 A kérdező kommentje:

Mindennap együtt vagyunk majdnem, de nem akarom a fix lakóhelyemet feladni addig, amíg el nem határozza magát.

Nem zsarolásnak nevezném, hogy 3 éve annyi gerinc nincs egy 42 éves férfiban, hogy végre ne húzza az időmet és kérjen feleségül (28 évesen), mondjuk mert már ideje.

2015. okt. 4. 17:29
 10/97 anonim ***** válasza:
86%

Hát sztem váltsd be a fenyegetésed, lépj le, aztán akkor hátha észbe kap. Ha meg így se, akkor mindegy is, mert sose fog megkérni. És nem azért mert hogy együtt kellene élni házzasság előtt ez butaság.

Amúgy hány éves vagy? Sürget az idő vagy miért vagy így kétségbeesve?

2015. okt. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!