Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy tudnám rávenni párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám rávenni párom, hogy eljegyezzen, elvegyen feleségül? Vagy hogy vegyem rá magam, hogy megkérjem én a kezét?

Figyelt kérdés
10 éve együtt vagyunk, és van egy 5 éves kislányunk. Szeretjük egymást, de szeretném, ha végre eljegyezne. Elég régimódi típus vagyok, nem akarok nagy esküvőt...sőt...jobban örülnék a nagyon szűk családi körben történő esküvőnek, templomi esküvő se kell, csak tartozzunk mindenhogyan össze, mert úgy érzem ez a rendje a dolgoknak, és szeretnék a felesége lenni. Mikor mondom neki, elvicceeli , vagy meg se hallja. De van olyan is, hogy azt mondja a papír nem jelent semmit, mi anélkül is meg vagyunk. Gondoltam rá, hogy nekem kellene megkérnem az ő kezét, de sztem ez tök ciki lenne, ha egy nő kéri meg a pasi kezét. De valahog y mégis ennek kellene történnie, mert ha arra várok ő lépjen, talán 80évesen majd meg is tenné :)Szóval hasonló cipőben járó nők tanácsait, segítségét várom, vagy esetleg férfiakét akik hasonló gondolkodásúak mint párom, vagy olyan férfiak is írjanak akiket a nő kért meg :)

2015. jún. 14. 01:44
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt, kb 1-2 éve kezdtem el mondani neki, nem piszkálom vele sűrűn, sőt, talán félévente egyszer feljön a téma nálam, lehet jobban kellene rágjam a fülét?:-/
2015. jún. 14. 01:46
 2/27 opened paradise ***** válasza:
94%
Én e helyedben először rákérdeznék,hogy ha ez "csak" egy papír,akkor mi tartja vissza,miközben tudja,hogy neked számítana.
2015. jún. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Mondtam ezt is neki :) Azt hiszem az volt a válasza, hogy egyszer majd biztos lesz esküvő, de látszott hogy nem is nagyon foglalkozik a kérdéssel, neki nem számít.
2015. jún. 14. 01:50
 4/27 Interferencia ***** válasza:
100%
Hát nem sietitek el a téma megbeszélését.
2015. jún. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ja meg volt olyan is hogy azt mondta nincs pénzünk egy esküvőre, mondtam neki hogy nem kell nagy esküvő, csak aláírunk, és kis ünneplés szűk családi körrel, erre azt mondta, hogy az esküvő csak úgy esküvő ha nagy a felhajtás, és ennyibe maradt. Azaz nem akar elvenni mert az sok pénzbe kerül, ha meg mondom neki nem kell nagy esküvő, sőt ki nem állhatnám a felhajtást, arra meg azt mondja az meg nem esküvő...Mi van a mai pasikkal?!
2015. jún. 14. 01:55
 6/27 A kérdező kommentje:
Én se tartottam eddig fontosnak a dolgot, de 1-2 éve felmerült bennem, és azóta egyre jobban. Fiatalok vagyunk még mindig, nem csúsztunk le semmiről.
2015. jún. 14. 01:57
 7/27 Interferencia ***** válasza:
75%
Mind a 3,5 milliárd hímnemű pont így gondolkodik, valóban!
2015. jún. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy igy gondolkodik mindenki, akkor már kiveszett volna a házasság fogalma...

Több helyen olvastam már ahol hasonló a probléma a pasikkal, erre értettem hogy mi van a mai pasikkal, ez régebben nem is ment...

2015. jún. 14. 02:04
 9/27 A kérdező kommentje:
igy*
2015. jún. 14. 02:05
 10/27 anonim ***** válasza:
32%

Mond meg neki hogy szeretned ha eljegyezne mert nagyon szereted ot es szeretned ha papiron is egy csalad lennetek.

18/L

2015. jún. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!