Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti mit gondolnátok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok arról, ha a párotok megvette volna a gyűrűt, de nem adta még oda?

Figyelt kérdés

Az 1 éves évfordulóra vette meg, de mégsem adta ide, csak képeket mutatott róla. Tudta hogy számítok rá, és ezért nem adta ide, elmondása szerint. Én meg szeretném ha már ide adná, ha már megvette....


26/nő

33/férfi


2015. okt. 21. 19:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Várja a megfelelő alkalmat.Képen sem kellett volna megmutatnia,így nem olyan érdekes.Várd ki.
2015. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vagy várja a megfelelő alkalmat, vagy már nem akar megkérni. Majd kiderül.
2015. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van. Szerintem jobb lett volna ha nem mondja el, hogy megvette.
2015. okt. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elrontja ezzel az egészet..minek mutatta meg, ha nem akarja odaadni? Nem lehet, hogy nem biztos még a dolgában? De akkor se szép, hogy hülyít ezzel, hogy már megvan, csak nem adja oda..Nekem így már nem is kellene..
2015. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem is elég gáz, hogy megmutatta képen és nem adta ide.... azt mondta legyek türelmes :( nagyon szeretem, ő is engem, és így tényleg rossz, minden nap erre gondolni :(
2015. okt. 22. 13:15
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez full megalázó..d**ja fel a gyűrűjét.
2015. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért mondta, hogy legyél türelmes. Mert ha azért, mert meglepetést tervez (mondjuk ebben az esetben nem értem, minek mutatta meg), akkor az még oké, de ha csak azért, hogy érzelmileg manipuláljon, vagy erre hivatkozzon, ahogy itt az egyik kérdezőnél a párja, az nagyon gáz.


Leet, hogy csak nagyon izgatott, és azért mutatta meg a gyűrűről a képet. Te tudod, hogy egyébként milyen, te ismered. Ha rendes, kedves, nem egy érzelmi zsarolós, magának lestoppolós, birtoklós típus, akkor szerintem nem kell rögtön rosszakat gondolni, de ez mondjuk akkoris fura.

2015. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék, ha mutogatná előtte. Adja oda titokban vagy ne adja oda egyáltalán. Nálunk spontán leánykérés volt gyűrű nélkül. Utána együtt mentünk el megrendelni. Ő hozta el, így mutatott képet, de az más. Pár nap múlva már rajtam is volt.
2015. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

szinte minden nap téma, mindig kérdezem, hogy akkor miért vette meg, ha nem adja ide?? de a válasz, várjak türelmesen, és ne hozzam fel a témát, mert annál később kapom meg....

és ennek ellenére az internet szerelőnek azt mondja a telefonba, hogy majd a feleségemet hívja fel......na ehhez mit szóljak akkor??? azt mondta azért mondta mert egyforma a vezetéknevünk :D no comment :D kis hülye, de azért imádom, csak adná már ide azt a gyűrűt :D

2015. okt. 23. 19:35
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy 33 éves és nem 5? Már ne is haragudj, de elvileg a lánykérés arról szól, hogy a férfi (!) szeretné megkapni azt a hatalmas kegyet (!) a nőtől, hogy hozzámenjen feleségül, nem pedig arról, hogy majd ha jó kis pincsikutya leszel akkor megkapod azt a szaros gyűrűt, hogy végre befogd a szádat..Kb. ezt érzem nálatok,hogy baromira fordítva vannak a dolgok. És ha nemet mondasz ezek után akkor mit csinál a frankó kis gyűrűjével? Vagy meg sem fogja kérdezni, hogy hozzámész-e csak odavágja a gyűrűt, hogy örüljél?? szánalmas egy fickó ne is haragudj.
2015. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!