Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb jegyesség, amiről hallottatok vagy amiben ti voltatok? Szerinted mi számít hosszúnak?

Figyelt kérdés
Az én ismerősi körömben jövőre lesz az 5. év.

2015. dec. 2. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
2 év volt a leghosszabb.
2015. dec. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Egy év után sok ... Akkor minek eljegyezni? Az az esküvő "előszele". Eljegyzés után kezdjük a lagzit szervezni. Amíg megszervezzük és nem ütődik nyélbe, addig vagyunk menyasszony-vőlegény, de az eljegyzés a házasodási szándék kifejezése.
2015. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Én kb hat évig voltam menyasszony.
2015. dec. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

Régebben néhol volt 20 év is.

Azért ez már akkor se volt szokásos.

2015. dec. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5 év az még nem olyan sok.Nekem van olyan ismerős akik 10 éve vannak együtt nemrég született gyerekük és még csak eljegyzés sem volt.Vannak akik házasodni sem szeretnének.Szerintem napaság az hogy fél-1 évvel kell házasság előtt eljegyezni már egyáltalán nem törvényszerű.
2015. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ismerek nem egy olyat akit még ennyi idő után el sem jegyeztek.
2015. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az más, ha nem jegyzik el egymást. Én is ismerek olyat, akik már 11 éve úgy vannak és nem is tervezik, de az teljesen más. Van, aki nem akar házasodni és kész. Most kifejezetten az érdekelt, hogy akik kifejezték a házasodási szándékukat.
2015. dec. 2. 19:50
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
8 év volt a leghosszabb, amiről hallottam. Szerintem mindegy, mennyi, ha az a párnak úgy jó. 1-2 év teljesen átlagos.
2015. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősék 6-7 év körül vannak valahogy, de állítólag ők tök jól elvannak így, el van a nő jegyezve, és majd "egyszer" lesz esküvő, ha "meglesznek a körülmények".
2015. dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ismeretségi körömben a pár most tart 4 évnél. A mi esküvőnk után 2 héttel jegyezték el egymást, akkor facebook módra. Holott ismerős mondta, hogy ő úgy tudta már akkor évek óta jegyben jártak...Egyébként 8 éve vannak együtt. Olyan infókat hallottam, hogy a lány követelte a nyilvános jegyességet. (fbs megosztás) Most gyereket akar, hátha attól jobb lesz a kapcsolatuk. (Hiába mondja neki mindenki a baráti körből, hogy nem lesz jobb)


Szerintem 2 év még belefér, de 3 plusz év már elég sok. Nálunk pl: 17 hónap volt. Szóval majdnem másfél év. Nekünk így volt jó.

2015. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!