Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kértétek meg a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kértétek meg a barátnőtök kezét? Hol? Mesélnétek róla?

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem randi után egyszer teljesen váratlanul egy csók közben nekemszegezte a kérdést, hogy leszek -e a felesége :-) Aztán valamennyire megbeszéltük a gyűrűt, a méret miatt, de azt mondtam, hogy ne tudjam mikor veszi meg és valamilyen meglepetés alkalmával húzza fel :-) Nos, ez elég jól sikerült, a mai napig nem értem, hogy én, aki mindig ráérzek dolgokra, hogy a csudába nem jutott eszembe, hogy egy lehetséges bulin lesz a lánykérés :-)))
2016. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint másik fél, veszem a bátorságot a válaszhoz.

Felmentünk Pestre, úgy tudtam, csak kirándulni fogunk. Aztán a zenélő szökőkútnál letérdelt, és megkérte a kezem. Mindenkinek nagyon tetszett. :)

Ehhez azért nem árt, ha bevállalós vagy, és a barátnőd se fog elszaladni.

2016. febr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt kihagytam, hogy a Margitszigeten sétáltunk, de zenélő szökőkút ott van.
2016. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Mi túrázni mentünk és a második nap a lázbérci víztározónál letérdelt és feltette a kérdést. Miután igent mondtam, leültetett és megmutatta telefonon a felvételt, ahogy megkéri a szüleimtől és a bátyámtól a kezem, meg egy másikat, amikor az ő szüleitől kér áldást a házasságunkra. A poén az, hogy a felvétel májusban készült, a lánykérés meg júliusban történt. Már 1,5 éve együtt éltünk és mindig minden apróságot észreveszek, de az fel sem tűnt, hogy lánykérésre készül.

Sokkot kaptam és úgy sírtam, hogy a közeli horgászok beljebb mentek a tóba, hogy láthassanak bennünket, nincs-e valami baj. :D

2016. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Titusztitusz ***** válasza:
52%
Hát...Nálam elég sajátságos körülmények között történt meg a dolog...Egész pontosan úgy történt, hogy felvettem a telefont, tárcsáztam a hölgy számát, aztán amikor beleszólt a telefonba, közöltem vele azt hogy: Törtem a fejemet vagy 3 napon át akkor, éshát végül arra jutottam, hogy a több jelölt közzül akkor ŐT választom feleségemül...(Hát...Sose felejtem el az ezen mondandó után a telefonbol kihallatszó frenetikus örömhangokat...)
2016. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett különösebben könyörögnöm :D

Kaptam rá egy határozott IGEN-t, és azóta (12 éve) egyre boldogabb az életünk.

Viszont nem is a leánykérés a lényeg, hanem hogy az utána következő sok év (mindhalálig) teljen egyetértésben és békességben!

2016. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 -Jani- ***** válasza:
100%

Mivel mi "beszélgetősen" jöttünk össze (Balaton parton is fél éjszakát átbeszélgettük kezdetekkor), főiskola alatt is volt egy hely (Duna part, park, egy bizonyos pad) ahová kisétáltunk beszélgetni amikor csak volt ilyenre időnk, majd ezt kövezően amikor már együtt éltünk és x város belvárosában laktunk, ott is volt egy park amelyiknek egy bizonyos padjához gyakran eljártunk beszélgetni, én ott kértem meg a kezét. Sokadik évfordulónk volt, előtte sétáltunk a belvárosban, beültünk enni valahová-vmit, majd a parkban a padon beszélgetés közben előjöttem a dologgal és ahogy azt kell, a kora esti késő nyári félhomályban féltérdre ereszkedve megkértem a kezét. Előtte senkinek egy szót sem, senki-semmiről nem tudott, ez annak a két embernek az ügye, nem kérdeztem meg senkit előtte semmiről (pl apóst se). Sutyiban felpróbáltam a kisujjamra néhány gyűrűjét, tudtam h melyik a legkényelmesebb neki (előtte is kapott tőlem gyűrűt csak nem ezen céllal), ezt követően néhányszor megléptem a munkahelyemről, megnéztem a jelentősebb ékszerüzleteket (meglepően segítőkészek mikor megtudják miről van szó), ami tetszett azt felpróbáltam (így megvolt a méret), a hölgyek az üzletben még kézmodellnek is jelentkeztek maguktól (melyik-miként mutat egy hasonló nőies kézen), kiválasztottam, irodám fiókjában elrejtettem és csak a megfelelő alkalommal vittem magammal. Így nincs lebukás veszélye. Érdemes időt szánni erre (végig gondolni), a lényeg hogy egyedi legyél/önmagad add, ne akarj más lenni mint aki vagy (nem kell felhajtás ha visszafogott típusok vagytok/vagy. Rátok jellemző legyen az egész hangulata, nem kell extrém körülmény és/vagy helyszín, a Ti vérmérsékletetekhez válassz mindent. Sok sikert hozzá!

Ja, ha mégis utána olvasol (millió a történet a világhálón, csak tud megkülönböztetni a valóságot a sok sallangtól) és azt olvasod hogy ez pite és semmi izgulni való nincs benne, akkor ott bizony tévedés van. Ahogy közeleg a napja és átérzed a jelentőségét (és ha valóban gondolod mert sokat jelenet neked a párod), akkor bizony idegeskedni fogsz rajta és talán bakizni is fogsz, de ezzel nem lesz semmi gond, így lesz rendben, így lesz egész a történet. (Én konkrétan -állítólag- egy közel fél órás monológot tartottam az elmúlt éveinkről és hogy miként látom a jövőnket, sokat nevetett is de meg is könnyezte. Utána jöhetett a gyűrű és a kérdés.)

2016. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt már egyszer leírtam, de most bemásolom neked:


A miénk elég különleges volt. Én nagy Ferrari rajongó voltam és vagyok. Tudom,hogy vannak szebb, jobb, drágább autók is a világon, de nekem a Ferrari a minden! Jött a 30.ik szülinapom. Párom elkezdte szervezni Maranellóba a Ferrari gyár látogatást, illetve ha összejön akkor egy tesztvezetést!(véletlen jöttem rá,nem lépett ki az e-mailből, és volt a Ferraritól egy kapott levele). Mellesleg nem beszélünk olaszul,de a google az csodákra képes :D . Szóval az állt benne, hogy természetesen egy ekkora rajongót nagyon szívesen várnak. Leírták a szabályokat,hogy csak ott lehet fényképezni ahol ők megengedik, mert vannak olyan technológiák amik szigorúan titkosak. Erre írtam egy e-mailt a kontaktnak aki válaszolt páromnak. Megírtam,hogy tudom mit szervez párom, csak egy kicsit szeretném megfűszerezni a dolgot. Szeretném megkérni ott a kezét a szülinapomon! Jött is a levél kb. 20 perc múlva,hogy nagyon szívesen állnak rendelkezésemre!A terv az volt, hogy kapok egy Ferrari La Ferrari tortát, és azon lesz egy kis Ferrari ékszer doboz, abban lesz a gyűrű! Ennek a szervezésnek meg volt az árlistája, ami számunkra elérhető ár volt(szerencsére már nem nélkülözünk,de volt éhezős korszak is mielőtt bárki betámadna, hogy a szülők adták a pénzt),illetve még a torta lett volna fizetős. Szóval igazából a gyárlátogatás az ingyen lett volna, de a tesztvezetés az fizetős,de nem érdekelt! Egy álmom válik valóra! Na indulás. A forgatókönyv szerint működik minden. Engem meglepetés ért amikor megérkeztünk a Ferrari gyárhoz. Még nagyobb volt amikor be is engedtek. Majd lement a gyárlátogatás, közel 4 órán át tartott, hatalmas a gyár! Szerelhettem Ferrarit, egy másik hatalmas élmény volt. Majd jött a várva várt pillanat. A Ferrari tesztvezetés! :D A szám fülig ért.Egy Ferrari 612-őt vezethettem volna, 2 körön keresztül. Plusz bemelegítő kör, majd levezető. De előtte jött a torta,és a nagy meglepetés. :D Megkaptuk a tortát ami sokkal hatalmasabb lett mint azt párom kérte(egy picit aggódtam,hogy mennyi is lesz a végösszeg), ott volt a Ferraritól legalább 300 ember akik egyszerre énekelték a Happy Brithday-t nekem. Szégyen nem szégyen,de elsírtam magam. Majd amikor fel kellett vágnom a tortát(nagyon sajnáltam),kérdeztem páromat, hogy mi az a kis Ferrari rajta? Hát biztos dísz. :) Mondtam neki, hogy van benne valami,(élethű kis Ferrari, így bele lehetett látni. Ajtó kinyit, majd gyűrű ki. Na ekkor már az "asszony sírt". Térdre le. Jött a kérdés. A válasz IGEN!!! Tapsolt mindenki, jöttek a gratulációk. Jött a tesztvezetés. Elvihettem egy La Ferrarit!!!!!! Mesébe illő pillanat. Párom igent mondott. És az elérhetetlen álom autóba ülhettünk mi ketten!!! És mehettünk. Nem mentünk gyorsan, élveztük minden egyes másodpercét. A két kör 16 perc volt. Tényleg nem mentünk gyorsan. Majd amikor megálltunk, jött egy tesztpilóta, és meginvitált minket egy gyorsabb körre. Hát az valami BESZARÁS!!!!!! Nagyon brutál tud lenni egy Ferrari ha úgy vezeted mintha minden mindegy. Mintha az életedért küzdenél. Kegyetlen élmény! Na majd lassan jött a vége a programoknak, amikor is jött még 2 meglepetés. Nászajándéknak kaptunk 2 VIP belépőt a Ferrari Worldbe Abu Dhabi-ba teljes ellátással, szállással, és teljesen ingyen!!! (mellesleg itt halkan megkérdezném, hogy melyik óriás vállalat tenné ezt meg bárkinek is ingyen, akiből ráadásul soha nem lesz potenciális vevő?)Örülök ha lesz egy 20 éves Ferrarim esetleg 10-20 éven belül. :) De lesz az biztos. :D És kaptunk még egy hét ingyen teljes ellátást a maranellói Ferrari Hotelben. Szintén teljesen ingyen, és ami nekem ennél is durvább volt. 1 hétig kapok egy Ferrari 360 Modenát!!!!!Az üzemanyagot kell csak fizetnem! Ilyen szinte nincs csak a mesékben. És ha nem velünk történik,akkor el sem hiszem! De megtörtént, illetve történik,mert az esküvő most lesz nemsokára :D És akkor irány először Abu Dhabi ahol szétbulizzuk magunkat, majd vissza Maranellóba!!!!!! Nagyon várjuk már a nagy napot. Ja és még egy dolog. Amit párom befizettet pénzt,azt mindet visszautalták a számlájára!Szóval ez az egész ingyen volt.Persze nálam minden Ferrari, még a szobánk fala is Ferrari piros nagy Ferrari lóval együtt. A bögrénk is Ferrari. Az összes modell autóm megvan amit a Shell kiadott. Szóval igazi fanatikus vagyok. És ennyi jót talán soha egy ismerősömtől sem fogok kapni, nemhogy egy másik országbeli óriás cégtől! Nekem és páromnak felejthetetlen élményt adott egy olyan cég akinek soha nem lesz belőlem pénze! Viszont boldoggá tett 2 embert egy életre. Szerencsére majdnem minden pillanatról készült videó,fénykép, így amíg nem megyünk a várva várt nászútra addig ezeket nézzük dvd-n. :D Köszönöm ezúton is mindenkinek aki részt vett a meglepetésünkben,köszönjük a Ferrari gyárnak az élményeket.És köszönjük az egészet.Egy álom vált valóra,ami egyébként számunkra elérhetetlen lett volna. Köszönünk mindent. GRAZIE MILLE!!

2016. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Az egyik menyasszonyomat egy vita hevében kértem meg :) A másikat nagy családi csinnadratta közepette. A harmadikkal február közepén elmentünk hétvégére Lillafüredre, a Palotaszállóba. Egyik este lefizettem a portást, hogy engedjen fel minket a toronyba, megnézni a kiállítást és a panorámát. Mikor kimentünk a keskeny erkélyre (nagy szél volt és hideg) letérdeltem elé, megkértem a kezét és ujjára húztam a gyűrűt.

Ez utóbbit ajánlom - de mindenképpen legyen romantikus.

2016. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!