Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igy normalis?

Figyelt kérdés

Megmutatta milyen gyurut nezett ki nekem..

Eljegyzesi. Persze nemtudom mikor akarja es hol stb. De egy eve tema nalunk az eljegyzes.

De igyis romantikus lesz? Hogy megmutatta a gyurut?

Nem furcsa?

2eve vagyunk egyutt.

22N



2016. júl. 26. 23:06
1 2
 1/17 RRR ***** válasza:
90%
gondolom azt akarta,hogy neked is tetsszen...bár így kissé elvesztette a varázsát
2016. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Enis igy erzem.de azert aranyosnak tartom.

Csak nemtudom volt.e Más is ìgy

2016. júl. 26. 23:21
 3/17 anonim ***** válasza:
LEhet,hogy bizonítja neked,hogy komolyan gondolja, csak esetleg még nem érzi késznek magát rá (márhogy esküvőre, elköteleződésre; még nem szánta rá magát, mert esetleg ez túl nagy mérföldkő)
2016. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt választottunk gyűrűt. A házasság kérdését is megbeszéltük. Nekünk nem volt furcsa, sőt, így volt természetes, mivel egy komoly, életre szóló döntésről volt szó. A megrendezett, teátrális romantikáért amúgy sem vagyunk oda, így is meghitt, romantikus volt az eljegyzésünk és a házasságkötésünk is.
2016. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2# most vettunk kozos házat, mar kineztuk hol lesz a lagzi, vagyis eloszor o mondta es megtetszett a hely. Nagyonis.

Egyre tobb a jelzes, pl voltunk lagziban es mondta h menj kapd el a csokrot..meg apuval is beszelgetett errol.

(Anyu kifecsegte....:/)

Igyis meglep majd mert nemtudom mikor hogyan de mindegy.:)

Utolso koszonom a valaszt. Ezek szerint van ilyen is.:) gratulalok!!!:)

2016. júl. 26. 23:38
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm. :) Szerintem a te párod próbál a meglepetés meg a biztosra menés között lavírozni. A gyűrűt azért mutatta meg szerintem, mert nem akar olyan ékszert adni, ami nem tetszik neked.
2016. júl. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is megkérdezte egyszer hogy melyikek tetszenek, nézegettünk is a neten, de annyit ködösített, meg viccelődött vele hogy majd egyszer elvesz, hogy egyáltalán nem vettem komolyan hogy most tényleg meg fogja kérni kezem, igy mégiscsak meglepetés volt. Szerintem biztosra akart menni, hogy olyan legyen ami tetszik.
2016. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa, mivel a döntés is közös. Mi is elmentünk gyűrűt nézni, mégis mi áll jól. Igaz nem tudtam pontosan melyiket választja, de nem volt sok opciója.
2016. júl. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Koszonom h irtatok, igy mar nemis olyan furcsa.

Az amerikai filmek megfertozik az embert...

2016. júl. 27. 11:09
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi is együtt választottuk ki a gyűrűket. Tulajdonképp én úgy tudtam, hogy ajándékba kapom, mert az ötlet az volt, hogy vegyünk ajándékba gyűrűt egymásnak.

Együtt elmentünk, kiválasztottuk, én megvettem az övét, ő az enyémet, viszont nem akarta rögtön felhúzni. Később , de még aznap volt egy közös programunk, és előtte letérdelt, elmondta, hogy szeret, velem akarja leélni az életét, és megkérdezte hogy hozzámegyek -e feleségül. :) Miután igent mondtam, felhúzta az ujjamra a gyűrűt, aztán felállt, a kezembe nyomta az ő gyűrűjét, és én felhúztam az ő ujjára. Az enyém ezüst gyűrű volt, 3 db kővel, az övé acél. A bal kezünkön a mai napig hordjuk.


Az esküvőnkre arany karikagyűrűket csináltattunk, csak azóta hordjuk amióta házasok vagyunk.

2016. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!