Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Baj hogy ha nagyon szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy ha nagyon szeretném hogy eljegyezzen a Szerelmem?

Figyelt kérdés
A barátom 23. éves és 18. , 1 éve vagyunk együtt. Sokszor felmerült már benne az eljegyzés gondolata, említettem is neki, de azt mondta , hogy mit szólnának hozzá a szüleink, meg amíg tanulok addig amúgy sem időszerű, viszont hozzátette, hogy majd eljön annak is az ideje. Nem tudom mit gondoljak, nem esküvőt akarok(még) hanem csak azt, hogy talán ezzel is erősebb legyen a kettőnk közötti kapcsolat.
2008. okt. 4. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha a párod nem szeretné akk ne arőtesd a dolgot ráértek van időtök fiatalok vagytok!!!Ne h később úgy érezze h kényszerből kérte meg a kezed!!!
2008. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem jó az ha erőlteted fiúk amúgy sem olyan kapkodósak.Én is alig vártam,hogy megkérje a párom a kezem.Megistörtént,de nem változott semmi csak az,hogy elhagyta a gyűrűt.Na ez az én történetem, remélem veled nem ez lesz.
2008. okt. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha az eljegyzésre ezt mondja, akkor 90%, hogy NEM akar házasodni (belátható időn belül). Amennyi idősek vagytok, meg amióta jártok... ebből ez eléggé nyilvánvaló.

Döntsd el, hogy ezt el tudod-e fogadni tőle. Erőltetni tényleg nem érdemes.

2008. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de ne erőltesd. Szerintem a lányok többsége álmodozik ilyenről ebben a korban, de a fiúkra ez azért nem jellemző. Jól írták előttem, ne erőltesd, az ellenkező hatást fogod elérni. Nagyon fiatal vagy még,meg ő is, úgyhogy még bőven van idő arra, hogy megkérje a kezed. Elviekben ő is hajlik rá, úgy olvastam abból amit írtál.
2008. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne eröltesd, mert az eljegyzés gondolatától megriadnak a pasik. Valahogy félnek, hogy akkor már csak az a nő lesz egész életükben... Hidd el el fog jegyezni, ha már úgy gondolja, de kell neki még a "függetlenség".
2008. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, a lányok általában kislány koruk óta az esküvőjükről álmodoznak. De azért én nem erőltetném, egyébként is az egy év még nem olyan nagy idő, és ettől nem lesz erősebb a kapcsolatotok hidd el, az csak egy jelképes dolog, majd ha már nem tanulsz és már rég együtt vagytok, esetleg együtt éltek, ráér az akkor is. Én egyébként is úgy gondolom, hogy az eljegyzésnek azaz értelme, ha utánna 1 éven belül esküvő is van.

Én most fejeztem be a fősulit, már 6 éve együtt vagyunk a párommal, együtt élünk, most kezdtem el dolgozni, szóval talán jövőre lesz eljegyzés és utánna esküvő, ha össze tudjuk gyűjteni rá a pénzt. pedig már az egész család ezt várja, d emi így is szeretjük egymást és jó együtt, nem ettől lesz erősebb a szerelmünk.

2008. okt. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő azt mondta, hogy annak is eljön az ideje, akkor ne ess kétségbe, mert akkor az úgy is van. Ne erőltesd!
2008. okt. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bendzso ***** válasza:
96%
ugyanmár! ha szeretitek egymást és jó együttlenni, nem mindegy, h van e eljegyzés vagy nincs? amit az eljegyzésre költenétek utazzátok el, vagy bulizzatok vagy mozizzatok, vagy bármit. inkább gyűjtsetek közös élményeket, h a kapcsolatotok minnél több közös emlékkel legyen tele, erősödjön a végtelenségig, ismerjétek meg egymást... és ha szeretnél egy szép gyűrűt, akkor vedd meg magadnak :)))))
2008. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
egy gyűrű nem változtat semmin.ő még fél,nem akarja elkötelezni magát.bulizzátok ki magatokat,ameddig még lehet,és utána jöhet az eljegyzés,esküvő.ne erőltesd,mert megilyed.
2009. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!