Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan kértek meg a kezedet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kértek meg a kezedet? Hány éves voltál te és a párod? Esetleg ötletek?

Figyelt kérdés

Olyan véleményekre vagyok kíváncsi akiknek már megkérték a kezét,szóval van már tapasztalatuk a témában.

A kor is (ha nem baj) érdekelne mert köztem és barátnőm között van egy kisebb-nagyobb korkülönbség.

Szeretném megkérni a kezét,de az elején az volt a baj hogy nem volt ötletem,mostanra meg már túl sok lett az ötlet.

Ha esetleg ötlet van az is segíthet (ha ez esetleg segít,barátnőm 23 éves,nagyon érzékeny,romantikus alkat,művész/szakmája is művészeti ág/,nagyon komolyan veszi a kapcsolatunkat).



2016. dec. 2. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak könnyedén, ne erőlködj hogy megtaláld A TÖKÉLETESET (mármint ötletet), mert akkor lehet, hogy túlságosan kimért lesz az egész. Igazítsd hozzá, a kapcsolatotokhoz.


Mi nagy városnézős-túrázós pár vagyunk, amint kicsit is szebb/melegebb az idő, majdnem minden hétvégénket valahol házon kívül töltjük, és így volt ez most májusban is, amikor egyik hétvégén fogtuk magunkat, és kiruccantunk a Szalajka-völgybe. Én tök gyanútlanul élveztem a tájat, pont a túraútvonal végére értünk, nagy tó, lassanként zöldellő fákkal körbevett hegyek... És ráadásul pont elkezdett szemerkélni az eső, és senki sem volt körülöttünk. Én egész nap éreztem ám, hogy valamire készül, és sejtettem is, hogy mire, de akkor is meglepődtem, amikor egyszer csak megfordultam, és ott láttam őt az esőben/sárban térdelve, szép gyűrűvel, na meg a nagy kérdéssel :D


Nálunk ez így volt tökéletes. Ahhoz igazította a lánykérést is, amit szeretünk, hogy egyébként is kellemes élmény legyen, meg szép helyen, meg emlékezetes maradjon. De ha ti mást szerettek, utáljátok a túrázást mondjuk, akkor ezzel sokat nem segítek neked.


Egyébként 23 voltam, a párom 30. Azaz, ez még mindig így van, csak akkor is ezek a számok voltak érvényben :D

2016. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont olyan vagyok, amilyennek leírtad barátnődet.

Mindig is álom lánykérést akartam. Ha gondolod, nyugodtan írd meg privátban az ötleteidet, segítek. Én youtube-n szoktam nézegetni Proposalokat, vannak jó kis ötletek, pl moziba vinni, és film helyett levetíteni egy saját készítésű filmet rólatok, meg nekem a flash-mob-ok is nagyon bejönnek. De tényleg fontos, hogy a lányra, vagy a kettőtök kapcsolatára építsd a lánykérés témáját. Én pl imádok kerékpározni, a párom is, ez által ismertük meg egymást, így mindenképp valami kerékpáros lánykérést szerveznék magamnak. :D Így gondolkodj, legyél kreatív, szerintem értékelni fogja!

23/L

2016. dec. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

24 éves voltam, amikor megkérte a kezem, ő 21. Még csak rövid ideje voltunk együtt, de mindketten éreztük, hogy megtaláltuk egymásban az igazit. 5 éve vagyunk házasok.:)


Nem volt semmi extra dolog. Én nem is vágytam tömeg előtti, vagy nagy felhajtásos lánykérésre. Pont olyan volt amit én akartam, kettesben történt meg, pont nála voltunk, mert egy közös programra készülődtünk. Letérdelt elém, elmondta hogy én vagyok a mindene, velem akarja leélni az életét, és megkérdezte hozzámegyek-e feleségül. A gyűrű az volt, amiről úgy tudtam ajándék lesz. Együtt választottuk ki, én magamnak, és ő is magának, és egymásét fizettük ki. Úgy volt, hogy csak ajándék lesz, de eljegyzési gyűrű lett belőle. Eleve így tervezte. :) Karikagyűrűt csak az esküvő előtt csináltattunk. 1,5 év kapcsolat után házasodtunk egyébként.


Ha a barátnőd szereti a romantikus dolgokat, akkor pl vidd el oda, ahol először randiztatok, vagy először találkoztatok. Szerintem ez nagyon szép lenne:) Esetleg egy éttermi vagy otthoni gyertyafényes vacsi? Igazán te ismered, neked kell tudni, minek örülne leginkább. Például, ha hasonló típus mint én, akkor nem örülne, ha közönség (mások előtt) előtt kérnéd meg.

2016. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem,nagyon nem szeretné ha ilyesmi tömeggel történne.Mikor beszélgettünk a témáról (nem most) mondta hogy azt ki nem állja.Viszont az utcán találkozunk egy kávézó előtt,ott meg egyrészt csak nem kérdezhetem meg,ráadásul sokan is vannak azon a környéken.

Nagyon romantikus típus,érzékeny és szereti az ilyesmit privát,kettesben és meghitten mint nagyon sok mindent

2016. dec. 7. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:

nem muszáj otthon 4 fal között megkérni.

elmehettek valamerre nyaralni és amikor kettesben vagytok megkéred. de akár egy városnéző séta közben is meglehet. nem mindig van közönség.

puhatolózz ,hogy milyen helyzetben tetszene neki az eljegyzés? pl filmnézés közben ha ilyen téma van gyanútlanul rá tudsz kérdeni.

2016. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A vőlegényem számomra tökéletes lánykérést talált ki. Elvitt vacsorázni (vagyis inkább egy késői ebédre), aztán az Operában néztünk meg egy darabot. Utána elsétáltunk a második randink helyszínére, és ott kérte meg a kezem, ahol először megcsókolt. Tudta, hogy én imádom az élményeket, a programokat, a színházat meg pláne. :) A lényeg, hogy ismerd a barátnődet, és akkor tökéletes lesz.
2016. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!