Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit tegyek ha a párom rájött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom rájött hogy vettem egy gyűrűt a lánykérésre és hogy mikor és hol szeretném azt?

Figyelt kérdés

2017. jan. 17. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kivitelezhető, kérd meg kicsit korábban, és akkor lesz benne egy kis meglepi.
2017. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne csinálj semmit, szépen menjetek el oda és akkor, és add meg a módját, hogy megkérd a kezét.

Ő pedig akkor is nagyon fog örülni neki, ha nem lesz meglepetés.

Nem kell ezt ennyire túlbonyolítani, a legtöbb nő bizonyos idő után azért szokott rá számítani, tehát eleve nem lepődik meg annyira azon, hogy megkéred. Nem ez a lényeg, hanem hogy igent mondjon. :)

2017. jan. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Megmondanám neki, hogy tudod, hogy tudja a helyzetet, de szeretnél egy kis spontaneitást, így egy másik időpontra és helyszínre tervezed.
2017. jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem fölösleges az eljegyzésből meglepetést csinálni, ezért nekem mindegy lenne. Beszéljük meg, hogy összeházasodjunk és kész.
2017. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Tedd át korábbra és máskorra, ha nagyon meglepetésnek akarod.


Engem a párom úgy kért meg, hogy egész nap azt mondogattam neki, hogy most biztos azért megyünk pont oda, arra a helyre, ahova mentünk, mert meg akar kérni. Szegénykém már nem visszakozott :D Van, aki mellett nem könnyű meglepetést szerezni. De ez nem feltétlenül baj. Én is álmodoztam az ilyen "megfordulok, és hopp, hirtelen mögöttem ott volt Ő, és annyira meglepődtem, te jó ég, nem is számítottam rá" dolgokról, de valóban, bizonyos idő után, főleg, ha egész nap kicsit izgulósabb a pasi, nem lehet erre nem számítani. Attól még a gesztus az ugyanúgy szép és értékelendő, és én nagyon örültem neki, minden előrelátásom ellenére, és attól még, mert nem volt 100% teljes meglepetés, ugyanannyira jó volt.

2017. jan. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg ma este a konyhában. Garantált a meglepetés!
2017. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Őszintén, kevés kivétellel a legtöbb nő számít rá, és sejti, hogy mikor jön a kérdés, ha kicsit is ismeri a párját.

Mikor a legjobb barátnőm férjhez ment, akkor már vagy két hónappal előre tárgyaltuk, szegény srác annyira nem tudott titkot tartani, hogy azonnal lebukott. :D Persze nem árulta neki el a párja, hogy tudja, és semmivel sem csökkentette az eseményt az, hogy barátnőkkel találgattunk előre a dologról.

Szóval nyugi, ha ő nem hozza fel, csinálj mindent úgy, ahogy azt eltervezted. :)

2017. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolod, akkor spontán kérd meg, akár ezen a héten.

Menjetek el sétálni, vagy ilyesmi, és akkor. Vagy otthon, pl. Egyik ismerösöm mig fürdött, a párja mécsessel kirakta a Hozzám jössz? feliratot. A csajt ez várta a háloba lépve.


A páromnak könnyü dolga lesz, mert itt a városkában is van ezer hely, ahol megkérhet, olyan szép, pl. a folyopart. Plusz tavasztol sokat turázunk, igy ott is lesz majd alkalma... szoval ne ess kétségbe, rögtönözz.

2017. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tedd át más helyszínre és más időpontra.

Valamennyi meglepetés lesz így.

De persze,már tudja,hogy vettél gyűrűt.De gondolom amúgyis számított rá

2017. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem tök fura, hogy ma még párok el akarják játszani, hogy x év együttjárás után a nő hűdemeglepődik, amikor megkérik.
2017. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!