Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Együttélés elkezdése után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélés elkezdése után ideig várnál, hogy megkérjék a kezed (feltéve, hogy szeretnéd)?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 22:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Úgy érzem valakinél egy újabb évforduló múlt el lánykérés nélkül. :D
2017. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
:)) Arra vágynék a legkevésbé, hogy eseménnyel kösse össze. Szimplán kíváncsi vagyok kinek mennyi az ingerküszöbe.
2017. ápr. 9. 22:31
 3/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem az együttéléshez kötném. A kapcsolat legyen legalább 2 éves, stabil, éljünk együtt kb fél éve. Volt olyan kapcsolatom ahol 1-2 hónap után együtt éltünk, ezért nem ez lenne a mérvadó.
2017. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok.

Úgy értettem, onnantól kérje meg a kezem, elötte ne akarja még. Ha tudom hogy jó irányba haladunk akkor "határ a csillagos ég". Nem volt alkalmam még türelmetlenkedni. :)

2017. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%

Kb. 2,5 év együttélés után volt lánykérés, majd további 4 év ugyanazon a szinten, házasságkötés nélkül. Ő már csak ex, de nem azért, mert mindenáron férjhez akartam menni.

A jelenlegi párommal még nem volt eljegyzés, holott a megismerkedésünk után 2 évvel már javában terhes voltam a gyermekünkkel, aki lassan 3 éves.

2017. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
51%

Férfiként mondom, hogy akivel már Isten tudja mióta együtt élünk, annak nagyon kicsi az esélye, hogy megkérem a kezét, mert minek?

Akivel meg rövid ideje élünk együtt, annak meg azért nem kérem meg.

De ezzel nem csak én vagyok így, hanem a kiterjedt baráti és ismeretségi körömben szinte mindenki.

A kivétel csak az volt, ahol jött a gyerek.

Én is megnősültem, de a feleségem egy napot nem élt előtte együtt velem, mégis baromi jól megvagyunk.

2017. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
22%

Egyetértek a 6-al.

Annyi különbséggel, hogy azt írta

"A kivétel csak az volt, ahol jött a gyerek."

Igen, igen, de akiket én ismerek, azok már el is váltak!:D

2017. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

8 éve vagyunk együtt, ebből 5 évet egy albérletben laktunk és fél éve vagyunk élettársak.

Nekem akkor jött el a "na jegyezzük el egymást" pillanat, amikor végeztünk az egyetemmel, mert ha elkezdjük a közös életünket, eljött az idő a családalapításra (gyerek még egy kicsit később jön).

Szóval nálam inkább a körülmények döntöttek, ha az meg van nem várnék évekig.

2017. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%

#7

Igazad van, ezt lehagytam.:)


Érdekes, hogy a válaszolók közül idáig senki nem ment férjhez együttélésből.

Van itt egyáltalán olyan a Gyakorin, akinek ez sikerült?

(Ha gyerek miatt történt, az nem ér!)

2017. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
70%

Nekünk még a gyerek sem volt elég indok a házasságkötésre. :)

(#5)

2017. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!