Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit csinálnátok, ha megtalálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha megtalálnátok egy lányismerősötöket a Tinderen, (aki mellesleg rohadt jól néz ki) aki el van jegyezve?

Figyelt kérdés

-Nem foglalkoznátok vele, nem a ti dolgotok

-Férfi testvériség címszóval menne a screenshot a jegyesének

-A lánnyal beszélnétek, hogy miért van fent

-Megpróbálnátok befűzni


A kérdés halálosan komoly, most lapozgattam és ebben a pillanatban találtam meg, még az ütő is megállt egy pillanatra bennem mert soha a büdös életben nem néztem volna ki belőle.



2017. szept. 28. 00:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem kell belefolyni, mert utána te leszel úgyis a szarkeverő.

Esetleg kamu facebookal mehet a pasinak :)

Ha meg befűzöd... hát max ha megigéri, hogy végleg lezárja a kapcsolatát, és utána.

2017. szept. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 kén_ ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire vagyok jóban a vőlegénnyel. Ha bizalmas kapcsolatban vagyunk, akkor rákérdeznék nála, hogy hármashoz keresnek e partnert. Ha igen, egyértelmű miért van tinderen, ha nem, akkor nyilván szólnék róla.
2017. szept. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem foglalkoznék vele.
2017. szept. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
befűzés, egyértelmű
2017. szept. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Volt mar nem egy olyan ismerosom, aki rohogni ment fel oda. Egyik legjobb baratnommel is feltettuk egyszer, kirohogtuk magunkat nehany kanos luzer minden helyesirast mellozo megnyilvanulasan, aztan toroltuk, szoval ez is lehet. En nem szolnek bele, mert csak magamat rohogtetnem ki, befuzni meg plane nem probalnam, mert az szinten nekem erhetne ha kellemetlen veget. De ez csak az en velemenyem lany szemszogbol, szoval ne felejtsetek, minden lany mogott all valaki, aki kap screenshotot akar arrol is, hogy ti rairtok, hogy aztan egyutt rohogjenek rajtad is :D.
2017. szept. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%
Látom 79%-os nálad ilyen központi dolog a röhögés. Esetleg magadon nem szoktál? Mert azon lehetne a legobbat röhögni. 😂😂😂
2017. szept. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
Inkabb ez legyen a kozponti elem, minthogy olyan legyek mint te, es random embereknek szoljak be kommentekben :"D. Ilyeneken is szoktunk rohogni mint te pl. itt is :D.
2017. szept. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a lánytól kérdezd meg első körben. Egyáltalán, biztosan használja? Én is felregisztráltam annak idején, de azóta már van párom, de nem töröltem magam, mivel még korábban az egyik frissítésnek köszönhetően lefagyott tőle a telefonom, és csak az alkalmazást töröltem. Szóval most elgondolkodtam, hogy lehet engem is mutat embereknek, holott több, mint 2 éve nem használom :D
2017. szept. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
5-ösnek gratulálni tudok csak. Ennyi örömód legyen az életben, hogy másokon nevetsz. Miert jó ennyire felszínesnek lenni, sose fogom megérteni. Es ez a színvonal manapság a mérvadó... Szép legyél, többi nem számít, lehetsz sekélyes, buta... nem lényeg. Az ilyen színvonalas nők meg csodálkoznak ha "eldobják" őket egy idő után.
2017. szept. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Írjál rá tinderen, hogy "hé, vőlegényed tud erről?"
2017. szept. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!