Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit csinálnátok, ha megtalálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha megtalálnátok egy lányismerősötöket a Tinderen, (aki mellesleg rohadt jól néz ki) aki el van jegyezve?

Figyelt kérdés

-Nem foglalkoznátok vele, nem a ti dolgotok

-Férfi testvériség címszóval menne a screenshot a jegyesének

-A lánnyal beszélnétek, hogy miért van fent

-Megpróbálnátok befűzni


A kérdés halálosan komoly, most lapozgattam és ebben a pillanatban találtam meg, még az ütő is megállt egy pillanatra bennem mert soha a büdös életben nem néztem volna ki belőle.



2017. szept. 28. 00:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Erről beszélek előző, hogy ritka nagy nyomorék, inkább magán kéne röhögnie a kis szociopata ribinek.. Azt mégis őt pontozzák fel😂
2017. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
9-es en vagyok felszines, meg gonosz meg tarsai, de megis ti itelkeztek rajtam 5 sor alapjan teljes jellemrajzzal :D. Hogy is van ez? :D Ezen is nevetek, ne aggodj :D.
2017. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha közeli barát a vőlegény, akkor screenshot, és menne neki a kép. Mert nem szívesen hagynám, hogy egy jó barátom egy szutyok ribit vegyen el feleségül, aztán meg padlóra kerüljön miatta.

Ha nem közeli barát a vőlegény, pláne ha még csak nem is ismerem, akkor nem foglalkoznék vele, nem az én dolgom.

2017. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
# 12 Ezek alapján mit vársz? Nevess csak, ha jól esik. Örülök hogy örülsz. :) Ennyi jár neked is. Úgy is mindenen nevetsz. Gondolom a kisujjamon is tudnál nevetni. :D
2017. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

# 5


Normális pasi úgy vágna ki téged, mint macskát szarni. Röhögcsélni vagy fent randialkalmazásokon, miközben kapcsolatban vagy... tiszta szégyen


Akit meg zavar, hogy ilyen retardáltak sorra vannak felértékelve ebben a rovatban, csatlakozzon a kezdeményezéshez:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__8881900..

2017. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

5. Akinek ennél jobb dolga, értelmesebb elfoglaltsága nincs, hogy azt böngéssze kin nevethet, azért felmegy oldalakra, hogy másokat kinevessen... Sajnállak ha ennyire unalmas az életed.


Kérdező


Én nem foglalkoznék vele. Úgyis te leszel mindenki szemében a szarkeverő, ha belefolysz a dologba.


Ha megpróbálod befűzni, te sem leszel kevésbé szánalmas, mit egy olyan lány akinek párja van, ennek ellenére fent van ilyen oldalakon. Ha jól sejtem ez valami ismerkedős oldal lehet.

2017. szept. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám befűzni.
2017. szept. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj. De hol élsz amúgy? Felmész egy társkeresőre és egy csomó házas ismerőse rajt van az embernek.
2017. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!