Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megkerjem ujra a kezet? Es ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkerjem ujra a kezet? Es ha igen hogyan, mivel?

Figyelt kérdés

Na szoval a parommal egyutt vagyunk 2 eve, nyaron megkertem a kezet es o igent mondott, de nem olyanok voltak a korulmenyek ahogy terveztem, rajtunk kivul allo okok miatt nem ott es ugy kertem meg ahogy mindig elkepzeltem. Januarban elutazunk tengerpartra, es azon gondolkoztam esetleg ott megismetelnem a lanykerest, amolyan “spontan”. Hogy legyen egy alom eljegyzese is :) Gyurut nem vennek meg egyet mert felesleges, viszont tippeket varok, hogy hogyan csinaljam vegyek e valamit amit atadok, ilyesmi.. vagy csak terdeljek le a tengerparton ele. Es mit mondjak neki hogy ne nezzen furan amiert mar egyszer igent mondott es most megint megkerem? Nagyon szeretem ot csak ezert tennem, hogy erre emlekezzen es ezt meselje majd az unokainknak.

Egyaltalan jo otlet? Elore is koszonom!

23/F



2017. dec. 27. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha már igent mondott, akkor ne kérdezd meg még egyszer :) Ráadásul biztos nagyon boldog volt így is.


De jó ötlet meglepni valamivel. Egy nyaklánc pl jó lenne (ha belefér a költségvetésbe). Egy romantikus vacsi keretében add oda ( esetleg valami zenét szervezet be, pl kérd meg az éttermet, hogy tegyèk be CD-n a kedvenc számát). De elmehettek piknikezni is vagy egy hajókirándulásra. :) Sok boldogságot!

2017. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne kérd meg megint, az furcsa.

Inkább legyen egy romantikus vacsorátok, vagy vallj neki szerelmet a strandon, kettesben, a lemenő napnál, és mondd el, miért a legcsodásabb, hogy ő lesz a feleséged. Hidd el, emlékezetes lesz így is.

29/N

2017. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kérd meg mégegyszer, komolytalan. Igem mondott :)
2017. dec. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, hagyjuk már ezt a nyáltengert, így is folyamatosan nő a tengerszint, minek ezt tetézni... :))

Inkább tervezgessétek az esküvőt (azért az normális esetben nagyobb lépés, mint egy eljegyzés).

2017. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez nagyon komolytalan. :"DDD

Csak élvezzétek a nyaralást úgy, mint egy jegyes pár.

Most miért kérdeznéd meg még egyszer, hogy lesz-e a feleséged, ha egyszer már azt mondta, hogy igen?


22/N

2017. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!