Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Exnek köszöntő SMS?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exnek köszöntő SMS?

Figyelt kérdés

Durván másfél hónapja szakitottunk végleg a baratommal előtte is veszekedtunk, o időt kert akkor de en mar labilis ak éreztem az egesz helyzetet es nem akartam magamnak külön idegesseget, es maganyt..

Próbált keresni telefonon keresni de en nem vettem rola tudomást mert ennek voltak előzményei, es ha annyira komolyan erdekeltem volna eljött volna hozzánk.


Attól függetlenül nagyon nagyon hiányzik, egy jo baratja baratnojevel gyakran találkozom mindig kérdezi hogy keresett e o stb mondom hogy nem es meglepődve fogadja..

Nemsokara lesz a névnapja es nem tudom hogy felkoszontsem e, meg anélkül a szándék nelkul is hogy bármit is akarnek tőle mert valamiert ugye vege lett...


O sokáig hajtotta azt hogy o értékes embernek tart es ha vege lesz szeretne velem jo kapcsolatot tartani csak en ebbe nem mentem bele mert nagyon szerettem, es nevetségesnek tartottam azt hogy jóban maradjunk ezek után mikor a baba es komolyabb dolgok is szoba kerültek..


Szerintetek?


2016. máj. 3. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne küldj neki.
2016. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne küldj neki ... engedd el. Ez a barátok maradunk meg úgy sem működik, jól látod. Ilyenkor legjobb, ha teljesen elzárod magad minden vele kapcsolatos dologtól.

(Bár engem az exem 5 évvel a válás után is köszöntött a házassági évfordulónkon :-D )

2016. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne.
2016. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tőle semmit, akkor ne írj neki.
2016. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne! Teljesen felesleges ls nem hoz semmi jót.
2016. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne küldj.
2016. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!