Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok arról, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha a nő kéri meg a férfi kezét?

Figyelt kérdés

Illetve nagyon örülnék neki, ha a férfiak is leírnák a véleményüket.


Adott kapcsolat:

- 1,5 éve tart

- elég sok mindenen túl vannak

- nagyon szeretik egymást

- hosszú távra terveznek (eljegyzés, házasság, család)

- és többször is volt már szó az eljegyzésről


Külföldön egyre divatosabb, és nem csak a sztárok körében, bár onnan is rengeteg példa van.


Kort, és nemet is írjatok.



2018. máj. 31. 15:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
85%

Az én párom az E verzió a felsoroltakból, de valahogy sose jutott eszembe, hogy nőként megkérjem a kezét.

Pontosabban... válasszuk szét a dolgot. A kézkérés, mint olyan, férfi privilégium szerintem. Mert hagyomány, mert cuki, mert amcsifilmek, mert akármi, erre millió indokot lehet sorolni. Férfi dolga, kész.

DE! Az esküvőhöz nem kötelező a konkrét kézkérés (lánykérés), a letérdelős nagyjelenet. Működhet úgy is, hogy "szívem, együtt élünk másfél éve, lassan jó lenne házasodni, mit szólnál, ha bemennénk időpontot kérni jövő nyárra?". Na, ez a verzió az, ami nem konkrét "lánykérés", mégis ugyanaz a dolog vége. Ilyen szituban szerintem simán lehet a nő is az, aki bedobja a témát, főleg akkor, ha korábban volt szó a hosszú távú tervekről.

Persze ez esetben nagy eséllyel a nő sem romantikus alkat, aki eleve nem vágyik lánykérésre, és így nem "ciki", hogy kimarad a nagyjelenet. :D

2018. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%
Kétségbeesett nő tesz csak ilyet, szànalmas és csak megalàzza magàt. Ezzel kb ki is heréli a pasit. Ha az akarnà a dolgot, megkérné... nem véletlenül nem teszi. Aki férfinak érzi magàt, nem mond igent erre. Aki meg igazi nőnek, tartàssal, méltósàggal, büszkeséggel, az nem csinàl ilyet.
2018. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
63%

Kínos és ostoba cselekedetnek tartom egy nőtől. Olyan, mintha a férfira akarná tukmálni magát, aki nem is akarja elvenni. Nő vagyok, de sose aláznám meg így magam. Égne a pofám, de nagyon, szegény páromat is megaláznám evvel.


Ha annyira sürgős, lehet simán beszélni róla, hogy a lány szeretné már lassan, ezt a férdi tudomásul veszi, reagál rá, megkéri, ha úgy érzi

2018. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Rokaone ***** válasza:
36%

Én régen megkértem a volt párom kezét, erre ő kikelt magából :D egy évvel később ő kérte meg az én kezemet :D

Fél év múlva szakítottunk :D

2018. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Rokaone ***** válasza:
53%
jelenleg 38 éves nő vagyok. Akkor voltam 25 éves :D
2018. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!