Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Én 24 vagyok párom 22. több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 24 vagyok párom 22. több mint1 hónapja vagyunk együtt és ő megkérte a kezem én elöször minden gondolkodás nélkül igent mondtam mert örültem neki. Jól döntöttem e? Nem-e korai még?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 20:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól is elsülhet a dolog, lehet hogy egymásnak vagytok teremtve és nagyon jól kijöttök majd életetek végéig. Erre példa a nővéremék esete, akik 3 hónap után eljegyezték egymást, rá 2 hónapra esküvő, majd rögtön az első gyerek. Eltelt 18 év, és az idő őket igazolta, tökéletes, harmonikus a házasságuk . De szerintem mázlijuk van, történhetett volna az ellenkezője is, hogy kiderül nem illenek össze. Egy biztos, kevés az olyxan eset, amikor kiderül hogy minden klappol.
2008. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Hm, az előttem szólók sokmindent elmondtak, amivel én is egyetértek. Egyrészt romantikus típus vagyok, szívesen tanácsolom az embereknek, hogy menjenek a szenvedélyük után (ha az nem ártalmas számukra); másrészt meg a büszkeség és az "önvdelem" is fontos számomra, és én 3 hét-egy hónap randizás után még ott szoktam tartani, hogy akkor fekszek le a pasival, nem az együttélésen töröm a fejem.

De ez a 2 elv szerintem nem összeférhetetlen, ha meggondoljuk, hogy az együttélés/házasság sokszor igencsak romatika- és szenvedélygyilkos valami. Mint ahogy az előttem szólók példájából is láthattuk. Persze úgy is fel lehet fogni, hogy ezek a kapcsolatok akkor is kihűltek volna, ha egy évet várnak, és így legalább hamarabb kiderült, mert csak randizás alatt úgyse derült volna ki - de szerintem igenis, találkozgatás, együttjárás alatt is kiderül, ha valaki nem figyel oda Rád, nem tisztel, netán erőszakos...


Szerintem megteheted, hogy azt mondod, igent mondtál ugyan, de szeretnél egy év jegyességet. Végülis ez a hagyományos szokás! ;) Hátha a szüleid is mögéd állnak "hátszélnek", hogy "igen, igen, ezt így illik" :D Így nem is bántod meg a pasit, és időt is nyersz.


És azt is meg kell gondolni, hogy ez a pasi még csak 22 éves!!!! Az nagyon fiatal! Tudom, hogy a fiatalabb srácok iszonyatosan tudnak rajongani, de nem a forrófejűség motiválta?

Akárhogy is, maradjatok boldogok!

Üdv

Hypathia

2008. nov. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%
en pl 3 eve vagyok egyutt a baratnommel en vagyok 24 es O csak 20 en is meg kertem a kezet de csak szoban es majd akkor lesz az eljegyzes amikor vege lesz az egyetemnek s amugy csak most akarunk ossze koltozni mert 250 km van kozottunk (jo a kapcsolatunk es bizzunk egymasban ami nagyon fontos ilyenkor)
2008. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Korai.

De ez változtat a tényen?

2008. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Először is gondold át hogy valóban szereted e,el tudod e képzelni vele az egész életedet.Mondhatnám hogy egy gyűrű még nem minden ha nem házasodnátok össze.Én 19 évesen elfogadtam a gyűrűt,de visszadtam mert nem tudtam volna vele leélni az életemet.Ha nem vagy szerelmes,úgyis jön valaki akibe egyszer az leszel és feldobsz mindent.Velem is így történt.Ha a korodra gondolsz hogy korai e,szerintem már elég érett vagy ahhoz hogy tudd.Én most lettem 23,én már nem tartom korainak a gyerekvállalástse ,míg a környezetem annak tartja.Gondold át mit szeretnél.Sok sikert!
2008. nov. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem korai volt.

Igazán nem ismerheted még.A hosszú együttlét titka pedig az hogy a hibáit el tudd viselni és egyformán toleránsak legyetek egymás felé.Nagyon könnyű egy kapcsolat elején kiábrándulni a másikból.

Egy 22 éves fülig szerelmes fiú nem tud felelősségteljesen gondolkodni.(Nem akarok megsérteni egy férfit sem, de ez így van.)

2008. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak ti dönthetitek el, korai-e avagy sem... Beszélgessetek egy nagyot...
2008. nov. 16. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%

nem kecskeméti vagy?

ha igen akko léehet ismerlek

2008. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
83%
Szia! Mi 2 hónap után döntöttük el, hogy összeházasodunk, és a 4. hófordulónkon esküdtünk meg. Bár 1 éve van ennek, de nem bántuk meg. Szerintem ha két ember igazán szereti és tiszteli egymást, akkor nem számít az idő.
2008. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
71%
Én 2 és fél hónap után mondtam igent, utána 6 hónapra hozzá mentem. Én jól tettem.
2008. nov. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!