Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Én 24 vagyok párom 22. több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 24 vagyok párom 22. több mint1 hónapja vagyunk együtt és ő megkérte a kezem én elöször minden gondolkodás nélkül igent mondtam mert örültem neki. Jól döntöttem e? Nem-e korai még?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 20:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "ez csak egy eljegyzés, semmire nem kötelez"? Az eljegyzésnek pont az a lényege, hogy a felek komolyan gondolják és össze fognak házasodni!
2008. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Korainak nem korai még, könnyen lehet, hogy egymásnak lettetek teremtve, de a rizikó inkább tényleg abban van, hogy amikor együttéltek, egy háztartásban, akkor sok minden megváltozik. Nem kaptátok ugyanazt a neveltetést, nem egyforma körülmények között nőttetek fel, lehet hogy más anyagiak között is. A tulajdonságaitok is másak, lehet hogy mindketten makacsok vagy engedékenyek vagytok, amikor együtt éltek kompromisszumokat kell kötnötök. Ha ez sikerül, és nincs vele probléma, akkor teljesen mindegy, hogy 20 vagy 30 évesek vagytok. Sok boldogságot! :)
2010. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem azóta már szétmentek, utsó. :)
2010. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Na mi lett veletek?
2010. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ha akarsz egy jó kis válást. 1 hónap után, hogy jó lángol a szerelem, de egy év után mi lesz?? semmi
2013. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!