Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Milyen lenne a leánykérés ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Davidpoto kérdése:

Milyen lenne a leánykérés ha a párom anyukája is ott lenne amikor megkérem párom kezét?

Figyelt kérdés
2019. jún. 14. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak kettőtökre tartozik.
2019. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a viszonyom anyukámmal de ne legyen ott amikor megkérik a kezem...
2019. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a barátnődet, hogy mit szólna hozzá. Magamból kiindulva nagyon nem örülnék neki, ha muterom ott lenne abban a pillanatban. Szerintem nagyon kevés nő van, aki így szeretné.
2019. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Bármennyire is szeretem őt, nem szeretném, ha ott lenne. Szerintem őt is feszéjezné.
2019. jún. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

amikor dugod a csajt, akkor is ott van a kedves mama?


na, látod, ide sem kell.


ez intim, csakis kettőtökre tartozó pillanat.


életemben nem hallottam ezt még, amit írsz.


ha már megkérted, akkor közösen bejelenthetitek az anyának, de csakis utána.

2019. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
# 4 helyesen: feszélyezné (nem pontos -j!)
2019. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt egy lány hát igazából játszott velem vagy nem tudom megfogalmazni.

Döntésre akartam bírni ezért megkértem a kezét. Elmentem hozzájuk kihívtam volt térdelés...Azt mondta nem így kell ..miért nem jöttek szüleim....Majdnem térdelésből toltam egy hasast.

Előzmény az anyukája belémkötött,hogy a szüleim miért nem jönnek velem sose(28 éves voltam) miért nem kíváncsiak a fiúk hová jár udvarolni. 1 percre szerintem lefagytam. Tudni kell exem késői gyerek nagyobbik nővére fiával egyidős. A fiatalabbik nővére a gyerekeivel mindig ott volt a nagyinál meg az exem bátyjának a gyerekei is.

2019. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Őőő... Imádom anyukámat, imádom anyósomat is, de rettenetesen hülye helyzet lett volna, ha bármelyik is ott van az eljegyzésünkkor. Eleve az emberek többsége szereti romantikus helyzetben intézni, nálunk szex lett belőle - akkor ki kellett volna tessékelni anyum? Brr. Nem. Azt jobb kettesben, csak rátok tartozik.

25N

2019. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Amire te gondolsz az kicsit más. Régen ha egy fiú feleségűl akart venni egy lányt megkérette a szüleitől. Előtte azért face to face a lánnyal is megbeszélte hogy akar e hozzá menni.
2019. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Hetekkel elotte a ferjem megkerte apukamtol es anyatol a kezemet. Igent mondtak. De hogy a lanykeresnel ott legyenek...na azt azert nem. Ez csak kettonkre tartozik.Es innentol kezdve minden csak kettonkre tartozik!!!
2019. jún. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!