Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtti fogfehérítés....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtti fogfehérítés. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Augusztusban lesz az esküvőm és szeretnék előtte fogfehérítést. Volt már olyan, aki csináltatott? Mik a tapasztalatok, élmények?
2010. júl. 27. 11:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%

miért pont az esküvőre, miért nem azért, mert nem tetszik?

szerintem nem érdemes semmi drasztikusan csináltatni az esküvő kedvéért

2010. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom az esküvő így is méregdrága lesz, de ha még plusz akarsz akkor rajta :S Bár nem tudjuk az anyagi helyzeted...
2010. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Mert az esküvői ruha és a sok fehér miatt sokkal sárgábbnak tűnnek a fogak... (nem számolva az erős sminkkel)

Nem szeretnék sárga fogakkal mosolyogni a képekről :)

2010. júl. 27. 11:43
 4/32 anonim ***** válasza:
92%
Én rengeteg fogorvost ismerek, és egyiknek sincs a foga fehérítve! Ez nekem elegendő ok volt, hogy nekem se kelljen!
2010. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem mindenképp csináltasd meg. Pont azért mert fehérben leszel. Ha alapból nem is nagyon sárgák a fogaid...a sok fehér között...sokkal durvább lesz! Ennyit mindenképpen megér, hogy tökéletesen mutass a fényképeken. megéri rá áldozni...csak egyszer mész férjhez...(jobb esetben) :D

Sok boldogságot!!

2010. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Neked volt esetleg?

2010. júl. 27. 11:49
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
Azokra hallgass, akik megcsináltatták! Állítólag roncsolja a zománcot, én is ezért nem merek belevágni. Ha nem kéne félni, legalábbis az elsőket fehéríttetném, de így nem merem.
2010. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Olvastam egy oldalon, hogy a fogorvos felügyeletével végzett fogfehérítések nem károsak. Idézem:

"Hogyan hat a fogfehérítő anyag?

A fogfehérítő anyag bejut a zománcrétegek közé, és feloldja azokat a pigmentanyagokat, amelyek az elszíneződést okozzák.

Tartalmaz olyan összetevőket is, amelyek a feloldott pigmentanyagok helyén a zománc struktúra visszaalakulását elősegítik, továbbá fluort, mely segítségével a zománc erősebb, ellenállóbb lesz a behatásokkal szemben."

2010. júl. 27. 11:54
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

szerintem egyszerűbb profi fotóst felkérni,aki eltünteti utolag a sárgaságot a fogadról

(nekem a pattanásaimat tüntette el,sminkes nem tudott vele mit kezdeni,a fotós igen:D)

2010. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
Én is azt akartam írni, hogy a fotós úgyis retusálja a képeket.
2010. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!