Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baj, ha egy nő nem bírja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy nő nem bírja az esküvői hercehurcát?

Figyelt kérdés
Imádom a párom, szeretnék házas lenni, kihívásokkal teli szép élet, ami más mint eddig volt, jó tartozni az életed értelméhez, de én nem bírom az esküvőket. Feszélyezve érzem magam, nem nekem való, ez akkora baj?
2010. aug. 5. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

egyszer az életben ki lehet bírni... :)))

s ha benne leszel, hidd el, élvezni fogod te is!!

2010. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

A párod meg nagyot akar?

Mert ha ő sem ragaszkodik, akkor csak egy szertartás és max. egy szűk családi körös vacsora. Eredmény: házasok vagytok, nem került sokba és nem kell feszélyezve érezned maga.

2010. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
úgy általában az esküvő. nem az én világom. se kicsi, se nagy
2010. aug. 5. 12:14
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem baj. Én sem bírom, meg a párom sem. Két tanús esküvőnk lesz.
2010. aug. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Én se szeretem ezeket a nagy cécókat,pedig én férfi vagyok.Nálunk szűk család vett csak rész az esküvőn én ragaszkodtam hozzá,de nem a kiadások miatt hanem én és a feleségem is így akarta.
2010. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nekünk is 2 tanús lesz, de igazából megbeszéltük, hogy csupán egy papírunk lesz arról, ami eddig is volt. ő jobban ragaszkodott hozzá, néha előjön, hogy jó, benne vok, de hát az ember nem változik:)
2010. aug. 5. 12:24
 7/15 anonim ***** válasza:
Jó ízlésre vall, hogy nem tudtak bepalizni az ostoba filmek és a reklámok. Erős ember vagy, jó lesz Veled élni. Azért jobban jártok szerintem, ha tartotok egy szűkkörű esküvőt, mert más az élettársi és más a feleségstátusz, utóbbi nagyobb biztonságot nyújt Neked, majdani gyermekeiteknek is jobb lesz "hivatalos" családban felnőni. Minden hagyományban sok az érték, kár elvetni őket ok nélkül.
2010. aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De jó, hogy vannak még oylanok akik nem bírják a nagy felhajtást már kezdtem azt hinni, velem van a baj.

Mai világban nem kell a szabályos menyasszony vőlegény ruhát felvenni, elég egy kényelmes, de nagyon csinos ruha. (Menyasszonynak világos, férjnek sötét). Vacsora kis tánccal, játékkal csak szűk családi körben persze!

De ha annyira nem bírod marad a szép ruha két tanú, szülők tesvérek anyakönyvezetőnél, koccintás és mindenki haza! Ilyen is van.

Minden jót!

21/L

2010. aug. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, de megbeszéltük, hogy az nem lesz életünk legszebb napja. az lesz életünk legszebb és legnagyobb napja, ha gyerekünk születik. azért lesz a legszebb esetleg, mert érezzük, hogy igen, jogilag is összetartozunk, de hát én elég sok válást végignéztem már, részese voltam ( nem nekem ) lehet azért. nem szeretem az abroncsos ruhát, kosztüm lesz és jazz zene, meg egy dögös aretha franklin szám, nem kell ave maria meg bon bon, demjén stb. utána meg lehet blues koncert kettesben:)
2010. aug. 5. 12:29
 10/15 anonim ***** válasza:

Semmi nem kötelező. Az Ave Maria sem, de a jazz sem. Sőt, az esküvő sem, habár én is esküvőpárti vagyok. Ha a papír semmit nem jelent, akkor nyugodtan lehet annak a kedvéért, akinek viszont sokat jelent.


A papír nem garancia semmire, de a végleges elköteleződés szándékát jelenti, és a szándék nagyon fontos. Ha komolyan gondolja, legyen hivatalos, ha nem gondolja komolyan, akkor meg ne raboljuk egymás idejét, nincs harag.

2010. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!