Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez nagy bunkóság volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagy bunkóság volt?

Figyelt kérdés

Sógórnőm vegán és az esküvői vacsora is ennek szellemében zajlott. Nem volt semmi alternativa ha esetleg vki mást akarna enni. Ezzel a lagzi alatt szembesült kb mindenki.

50 ezer ft-t akartam nekik adni plussz egy 20as a menyatáncba. Tudták is h az én pénztárcám ennyit bír.

Gondolom számoltak is az összeggel,mert kapom az ívet a rokonoktól h leléptem a tánc elött meg kevesebbet is adtam nekik. Csak 30.000ft-t. 2 pohár almaleven kívül nem fogyasztottam ott semmit és tényleg hazamentem mert éhes voltam.


2020. aug. 27. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ez szerintem a menütöl függ. Ha csak játszottad az eszed, mert nem tetszett, hogy nem oldalas van toltott káposztával meg huslevessel, akkor bunkóság volt, ha meg két szottyadt salátalevel volt a menü, akkor nem.
2020. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem szép dolog, hogy nem gondoltak a vendégekre, de ha vegánokhoz mész vendégségbe, mire számítottál? Vagy miért nem kérdeztél rá előtte?

Azt pedig végképp nem értem, hogy miért nem ettél a világon semmit, és hogy miért kaptak kevesebb nászajándékot, mert te úgy döntöttél, nem vacsorázol.

2020. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem ettél? Senki nem hal bele, ha 1 étkezést hús nélkül eszik. Azt meg végképp nem értem, hogy a testvérednek ajándékba szánt pénzt miért csökkentetted emiatt.
2020. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

A testvéred esküvőjéről leléptél és ajándékot se adtál mert nem ízlett a vacsora?

Ez durva basszus. Igazi testvéri szeretet

2020. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Főtt rizs meg párolt répa kelbimbó brokkoli volt mindenhol! És sok saláta.


Tudtam h vegán de tesóm eszio normalis ételt is. Senki nem mibdta h erre kell készülni

2020. aug. 27. 20:26
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát mindenki azt mondta h a vacsora árát ki kell fizetni minimum. 30at adtam.
2020. aug. 27. 20:28
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát a sógornő nem túl figyelmes, de szerintem a testvéreddel szemben bunkóság hogy hamar lelépsz emiatt az esküvőjéről.
2020. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-k..

Jóval korábban nem te tetted fel ezt a kérdést?

2020. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Igen, bunkóság volt. Nem hiszem, hogy egy esküvőn, ahol a menyasszony vegán kizárólag rizst és párolt zöldséget szolgálnak fel. Ez ugyanis önmagában ugyanolyan unalmas étel a vegánoknak, mint bárki másnak. Feltételezem, hogy volt többféle főétel, leves, sütemény. Az, hogy te a saját meggyőződésed miatt meg sem kóstolod ezeket, a te döntésed. Véleményem szerint egy napot ki lehet bírni akár üres rizsen is, ha a testvéred fontos neked. Az ajándék pedig nem attól kellene hogy függjön, hogy ez az egyetlen este mennyire felelt meg a te ízlésednek. Ha azért írtad ki a kérdést, mert megerősítésre vágytál, szerintem nem fogsz kapni. Túlreagáltad, és feleslegesen játszottad a sértődöttet. A testvéred esküvője nem a te igényeidről szól, és érthető, ha ez neki és a párjának rosszul esik.
2020. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

Hát, én pedig azt gondolom, bunkóság a vendéglátó részéről, hogy a saját igényét erőlteti rá a vendégekre. Az esküvő a párról szól, de a vacsora, a vendéglátás meg a vendégekről. Én pl. nem iszom sem bort, sem pezsgőt, sem rövidet, mégis többféle volt az esküvőnkön.

Nem tartom bunkóságnak a reakciódat, szerintem jogos volt.

2020. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!