Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak polgárira, olyan ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak polgárira, olyan ruhát linkelnétek, amit utána a mindennapokban (irodában) lehet hordani?

Figyelt kérdés

Teljesen egyszerű, nem fontos, hogy esküvői legyen, mégis elegáns, de nem "egyen"-kosztümöt nem szeretnék, az van, de "pingvinnek érzem benne magam"

És utána a munkahelyemen is tudjam hordani(szoknya nem érhet térd fölé, a vállak nem lehetnek szabadon-boleró lehet, zárt orrú cipő...)


2010. aug. 6. 09:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy formális kosztüm megfelel akkor, vagy egy szép nyári ruha :)
2010. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
"szoknya nem érhet térd fölé, a vállak nem lehetnek szabadon-boleró lehet, zárt orrú cipő" Ez valami vallás miatt vagy a munkahely miatt?
2010. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kosztümöt írtam, NEEEEEEEEE. Elegem van belőle, minden nap abban vagyok, köszönöm nem akarok még az esküvőn is abban lenni. Nyári ruha, oké, van amit felvennék, de nem tudom máskor hordani, amiben nem tudok dolgozni járni, és hétvégén sem venném fel, vagy csak nagyon ritkán.
2010. aug. 6. 09:44
 4/17 A kérdező kommentje:
Munkahelyi szabályzat.
2010. aug. 6. 09:44
 5/17 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link] -igaz, nem olyan, amilyet kértél, de szerintem gyönyörő:)


[link]



[link]

erről az oldalról linkelgettem

Remélem tudtam segíteni!

2010. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hú, szerintem az első és az utolsó gyönyörű!!! Jó, jó, tudom, hogy kosztüm, de nem az a klasszik. :)
2010. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ami a hatodik link, na valami ilyesmikre gondoltam, a többi ruha amitől sikítva menekülök, mert ilyenekkel van dugig a szekrény:S:S Bháááá


Az a gyönyörű ruha tényleg szép, csak igen, az is olyan amibe beleszeretek, de "minek"

2010. aug. 6. 09:50
 8/17 anonim ***** válasza:
bocsi a sok kösztümért, de ezek szerintem nem olyan jellegűek, és felveheted dolgozni...
2010. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

[link]

ez sem rossz

2010. aug. 6. 09:52
 10/17 anonim válasza:
2010. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!