Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki nagy luxus eskuvot akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nagy luxus eskuvot akar ugy hogy a szuleivel es a parja szuleivel fizetteti ki miert akar minden aron drga helyen, mindenbol a premium kategoriat?

Figyelt kérdés
Mi van az ilyen lányok fejeben? Miert nem akar hazra /lakásra kolteni inkabb? Nektek nem az lenne a fontosabb?
2021. jan. 19. 12:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Te ki vagy a történetben?
2021. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%
Azt a lányt nem érdemes elvenni.
2021. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Ha a szülei és párja szülei megtehetik és jó szívvel adnak rá, miért ne tegye? Sokszor egyébként az örömszülőknek legalább akkora öröm az esküvő, és boldogan költenek arra, hogy a lehető legjobb legyen, ill. az ifjú pár minden igénye ki legyen elégítve.

És ha jómódúak, akkor könnyen lehet, hogy utána a ház felújításában (meg általában az önálló életkezdésben) is masszívan segítik a fiatalokat. Tehát nem kell ezt a két szempontot sem szembeállítani. Attól, hogy neked, kérdező, ez kidobott pénz, attól még a másik embernek lehet, hogy ez fontos.

A te esküvőd majd olyan legyen, amilyet te szeretnél. A másiké meg olyan, amilyet ő szeretne (ha megteheti).

2021. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

Több minden lehetséges:

1. Bizonyos körökben elvárás, hogy "prémium" legyen minden a vendégeknek. Igaz, ezekben a körökben általában nem gond a ház/lakás.

2. Vannak megszállottak: akik úgy érzik, hogy ez az egy nap nekik jár, akkor is, ha nem lesz pénz házra. Van, aki hitelre megy luxusutazásra. Csak hogy a neten mutogathassa, hogy neki erre "telik" és ha kapja az irigykedő kommenteket, akkor azt hiszi, hogy ő most valaki...

3. Van, aki megfelelési kényszerben van: a barátnőjének is luxusesküvője volt tavaly, ő nem lehet szerényebb.

4. Van, aki a gyerekkori álmát valósítja meg, így nem érzi cikinek. Hanem tényleg ettől lesz boldog.

Kicsit sajnálom az ilyeneket, mert ha meg nem pont úgy sikerül valami vagy mégsem tetszik neki valami, akkor bődületes hisztériát tudnak csapni, mintha minden ezen múlna...

2021. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%

Akinek a szüleinek telik luxus esküvőre, azt általában amúgy sem csupasz s_ggel lökik ki a nagyvilágba 18 évesen, hogy na boldogulj ahogy tudsz.


Másrészről meg persze van ilyen embertípus, nemtől függetlenül, aki tologatja a csekkeket, de a legújabb ájfón mindig ott van a kezében. Az ilyeneken nem lehet segíteni.

2021. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem másoknak kell eldönteniük, hogy valakinek minek kéne fontosnak lennie. Ha ő erre akar költeni, van miből és azt aki pénzeli nem zavarja, akkor nekünk ehhez semmi közünk. Mindenki döntse el maga hogy mit tart fontosnak, másoknak ehhez a semminél is kevesebb köze van. Én sose költöttem volna egy petákot se ilyen lagzira, de nekem más a fontos és az az én dolgom. Ha valaki megpróbált volna "jó útra téríteni" vagy eldönteni helyettem, hogy mit tartsak fontosnak akkor az az ember rekordsebességgel repülne az életemből.
2021. jan. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
33%
Mert egész addigi életében is ahhoz volt szokva, hogy a szülei különböző módokon elég komoly szinten segítették az életben és nem veszi észre, hogy ő maga nagyon még semmit nem ért el, semmit nem tett le az asztalra a létezésen és jó helyre születésen kívül, amiért ilyeneket érdemelne.
2021. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
3. Itt nincs szo arrol hogy jomodu lenne a szulo. Sot rossz nekik minden vesztartalek a nagyzolasra kell
2021. jan. 19. 13:39
 9/24 A kérdező kommentje:
Szulo vagyok a kerdesben es nekem nincs erre penzem csak ha a legleg szukosebb tartalekot is oda adom de gyerekem parjnak ez az alma mindenaron
2021. jan. 19. 13:41
 10/24 anonim ***** válasza:

szerintem aki luxuseskuvot akar es tart is, az valoszinuleg nem a kenyerrevalot veri el - jobb esetben. az mindenkinek a sajat dolga, hogy a szulei kifizetik-e neki, nem latok abban problemat, hogy ha egy szulonek belefer anyagilag es nem megterhelo, akkor miert ne allhatna az eskuvo koltsegeit. nyilvan ez a ket csalad kozotti megbeszeles kerdese, ha az egyiknek 100ezer ft is gondot okoz, a masiknak meg van ra ‘felesleges’ 3-4 millioja, az ugy nem tul korrekt. altalaban nem a kozeposztalybeli csaladok kuporgatnak ossze luxuseskuvore, hanem azok, akik amugyis luxusban elnek.


ettol fuggetlenul en utalom a nagy felhajtast, felesleges rongyrazast es magamutogatast, tehat ha a szuleimnek lenne mondjuk felesleges 5 millioja, inkabb egy luxusutazasra koltenem, mint idiota eskuvore, de mindenkinek mas a fontos. ha megtehtik, miert ne?! szerintem semmi kozod hozza kivulallokent.

2021. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!